Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Draudimas nuo kibernetinių rizikų

Kviečiame registruotis į konsultaciją

Registruotis
arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Kviečiame registruotis į konsultaciją

Registruotis
arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Trumpai apie paslaugą

Įmonėms tampant vis labiau priklausomoms nuo IT sistemų ir duomenų saugumo, o nusikaltimų skaičiui skaitmeninėje erdvėje augant, draudimas nuo kibernetinių grėsmių tampa vis aktualesnis.

ERGO draudimas nuo kibernetinių rizikų apima įmonės turto ir civilinės atsakomybės draudimą, t. y., padengiami ne tik su bendrovės turto sugadinimu dėl kibernetinių atakų susiję nuostoliai, bet ir dėl įmonės saugomų trečiųjų šalių asmens duomenų nutekinimo padaryta žala.


Kodėl verta rinktis ERGO draudimą nuo kibernetinių rizikų?

Esame pirmasis ir kol kas vienintelis Lietuvos draudikas, siūlantis šią paslaugą

Iki šiol draudimo nuo kibernetinių grėsmių draudimą Lietuvos įmonės galėjo įsigyti tik pas užsienio draudikus, kurie nesuteikia visų papildomų verčių ir paslaugų Lietuvoje, pvz., IT saugumo specialistų konsultacijų lietuvių kalba, ir pan.

IT saugumo specialistų konsultacijos bet kuriuo paros metu

Bendradarbiaujame su IT bendrove „Squalio Lietuva“, todėl mūsų klientams, įvykus kibernetinei atakai, visą parą prieinamos IT saugumo specialistų konsultacijos lietuvių kalba.

Operatyvus IT ekspertų reagavimas į krizes

Įvykus incidentui, ERGO partnerių IT specialistai padės Jums minimizuoti žalą ar atstatyti sistemų veikimą. Didesnių kibernetinių atakų atvejais galimas laikinas sistemų iškėlimas į debesį, taip užtikrinant įmonės veiklos tęstinumą.


EN