Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Socialinė atsakomybė

Mūsų ateitis prasideda šiandien 
Gamta – tikrieji mūsų namai, todėl esame jai ypač dėmesingi. Branginame, vertiname ir saugome kaip jūsų sveikatą, gyvybę ir turtą. Juk ji tokia pat neįkainojama, unikali ir trapi: džiaugtis ja rytoj galėsime tik atsakingai rūpindamiesi šiandien.
Klimato kaita – ypač aktuali tema, tačiau mums svarbu ne tik kalbėti, bet ir veikti. Vadovaujamės principu, kad pokyčiai prasideda nuo savęs, todėl į gamtos išsaugojimą žiūrime kaip į atsakomybę, vertybę ir prioritetą.

Kartu už Lietuvos gamtą
Rūpinamės Baltijos jūra ir Lietuvos miškais, todėl savanoriaujame festivalyje „Darom prie jūros“ ir tvirtiname kopas, kad smėlis nebyrėtų į jūrą, o dalyvaudami ERGO žingsnių iššūkiuose, renkame žingsnius bei auginame virtualius medžius, kuriuos vėliau paverčiame tikrais pasodintais medžiais. ERGO darbuotojai kartu su partneriais #walk15 bei vietinėmis bendruomenėmis pasodino daugiau kaip 90 000 medelių Šiaulių, Klaipėdos, Kauno ir Panevėžio rajonuose. 2021-ais metais Pavilnių ir Verkių parke sužaliavo pirmasis mūsų sodintas žingsnių ąžuolynas.
Rūpestis Lietuvos miškais ir jūra – ilgalaikės mūsų strategijos dalis, todėl prie šios iniciatyvos kviečiame prisijungti visus. Jei vykdote jūros ir miškų išsaugojimo projektus, kuriems reikia palaikymo, parašykite mums ergo@ergo.lt.

Partnerystė su mokslu
Šiuo metu bendradarbiaujame su mokslininkais, kurie neabejingi jūrai ir miškams. Šie žmonės reikšmingai keičia mūsų ateitį, todėl norime, kad juos išgirstumėte. Esame numatę ilgalaikę partnerystę ir planuojame įdomias iniciatyvas jų darbams garsinti – čia prireiks ir jūsų palaikymo.
Apsaugokime. Mūsų visų ateitį.

Mūsų draugai ir bičiuliai:

Draugaujame su KU Jūros tyrimų institutu

Bendradarbiaujame su Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų institutu, paremdami kasmetinę nacionalinę jūros mokslų ir technologijų konferenciją.
Pagrindinis konferencijos tikslas – pristatyti naujausius jūros mokslo ir technologijų pasiekimus Lietuvoje, aptarti naujas perspektyvas, suburti bendrai diskusijai įvairias jūrinio sektoriaus institucijas, siekiant glaudesnio bendradarbiavimo tarp mokslo, studijų ir verslo, iškelti vietos bendruomenėms svarbius klausimus ir spręsti su jūros vandenimis kylančias problemas.

Sprendžiame klimato kaitos iššūkius su „Climathon Vilnius 2019“

Spalio 25-27 d. „Vilniaus Tech Parke“, „Climathon Vilnius" renginio metu vyko idėjų „mūšis“, kaip geriausiai spręsti tam tikrus su klimato kaita susijusius iššūkius. ERGO įsitraukia ir remia šį renginį, nes tikime, kad galime pakeisti ateitį.

Mėgaujamės „Kino pavasariu“

Geri filmai paliečia jausmus, ugdo mintis ir įkvepia pokyčiams, todėl daugelį metų bendradarbiaujame ir remiame Vilniaus tarptautinį kino festivalį „Kino pavasaris“. Palaikydami kūrėjus ir didžiausią bei svarbiausią kino renginį Lietuvoje, prisidedame prie šalies kultūrai ypač svarbaus kasmetinio įvykio – galimybės pamatyti ir susimąstyti temomis, kurios kartais būna paslėptos, nepatogios ar pamirštos.

Padedame onkologiniams ligoniams ir juos gydantiems medikams

Padedame tiems, kam pandemijos situacijoje reikalinga ypatinga pagalba – Nacionalinio vėžio instituto ligoniams, juos gydantiems medikams.
Onkologinėmis ligomis sergančių pacientų imuninė sistema nuslopinta ligos ir gydymo, todėl jiems reikalinga ypatinga atida. Gydymo procese labai jautri grandis yra ir su šiais ligoniais tiesiogiai kontaktuojantys medikai. Todėl pasirinkome padėti žmonėms, kurie jau ir taip gyvena su savo liga, ir labai tikimės, kad mūsų pagalba padės jiems ir juos gydantiems medikams apsisaugoti nuo infekcijos.

Padedame Alytaus bendruomenei

Kai atsitinka didelė nelaimė – svarbu bendruomenė. Palaikydami Alytaus ir jo rajono žmones, pervedėme 5000 EUR paramą Alytaus miesto savivaldybei. Pagalba skirta ekstremalios situacijos dėl aplinkos oro užterštumo pavojingomis medžiagomis likvidavimo darbams.

EN