Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Socialinė atsakomybė

Mūsų ateitis prasideda šiandien 
Gamta – tikrieji mūsų namai, todėl esame jai ypač dėmesingi. Branginame, vertiname ir saugome kaip jūsų sveikatą, gyvybę ir turtą. Juk ji tokia pat neįkainojama, unikali ir trapi: džiaugtis ja rytoj galėsime tik atsakingai rūpindamiesi šiandien.
Klimato kaita – ypač aktuali tema, tačiau mums svarbu ne tik kalbėti, bet ir veikti. Vadovaujamės principu, kad pokyčiai prasideda nuo savęs, todėl į gamtos išsaugojimą žiūrime kaip į atsakomybę, vertybę ir prioritetą.
Kartu už Lietuvos gamtą
Rūpestis Lietuvos miškais ir jūra – ilgalaikės mūsų strategijos dalis, todėl prie šios iniciatyvos kviečiame prisijungti visus. Jei vykdote jūros ir miškų išsaugojimo projektus, kuriems reikia palaikymo, parašykite mums ergo@ergo.lt.
Šimtas idėjų – viena Lietuva
Daugiau nei 100 idėjų – tiek iniciatyvų planuojame įgyvendinti visoje Lietuvoje. Tai darysime suvienydami savo darbuotojų ir mažų miestelių bendruomenes, o rezultatais pasidalinsime su jumis.
Partnerystė su mokslu
Šiuo metu bendradarbiaujame su mokslininkais, kurie neabejingi jūrai ir miškams. Šie žmonės reikšmingai keičia mūsų ateitį, todėl norime, kad juos išgirstumėte. Esame numatę ilgalaikę partnerystę ir planuojame įdomias iniciatyvas jų darbams garsinti – čia prireiks ir jūsų palaikymo.
Apsaugokime. Mūsų visų ateitį.

Mūsų draugai ir bičiuliai:

Draugaujame su KU Jūros tyrimų institutu

Tęsiame projektą „100-as idėjų gamtai“ ir pradedame bendradarbiavimą su Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų institutu, paremdami kasmetinę nacionalinę jūros mokslų ir technologijų konferenciją „Jūros ir krantų tyrimai 2020“, kuri vyks 2020 m. balandžio 8-10 d. Pagrindinis konferencijos tikslas – pristatyti naujausius jūros mokslo ir technologijų pasiekimus Lietuvoje, aptarti naujas perspektyvas, suburti bendrai diskusijai įvairias jūrinio sektoriaus institucijas, siekiant glaudesnio bendradarbiavimo tarp mokslo, studijų ir verslo, iškelti vietos bendruomenėms svarbius klausimus ir spręsti su jūros vandenimis kylančias problemas.

Padedame Alytaus bendruomenei

Kai atsitinka didelė nelaimė – svarbu bendruomenė. Palaikydami Alytaus ir jo rajono žmones, pervedėme 5000 EUR paramą Alytaus miesto savivaldybei. Pagalba skirta ekstremalios situacijos dėl aplinkos oro užterštumo pavojingomis medžiagomis likvidavimo darbams.

Sprendžiame klimato kaitos iššūkius su „Climathon Vilnius 2019“

Spalio 25-27 d. „Vilniaus Tech Parke“, „Climathon Vilnius" renginio metu vyko idėjų „mūšis“, kaip geriausiai spręsti tam tikrus su klimato kaita susijusius iššūkius. ERGO įsitraukia ir remia šį renginį, nes tikime, kad galime pakeisti ateitį.

Miname su „IKI Velomaratonu“

Meilė gamtai prasideda nuo meilės sau. Mes, ERGO darbuotojai, rūpinamės savo sveikata, todėl mėgstame važinėti dviračiais. Tai puiki alternatyva automobiliams ir viešajam transportui, o kartu ir aplinkai draugiškas gerų emocijų šaltinis.

Mėgaujamės „Kino pavasariu“

Geri filmai paliečia jausmus, ugdo mintis ir įkvepia pokyčiams, todėl daugelį metų bendradarbiaujame ir remiame Vilniaus tarptautinį kino festivalį „Kino pavasaris“. Palaikydami kūrėjus ir didžiausią bei svarbiausią kino renginį Lietuvoje, prisidedame prie šalies kultūrai ypač svarbaus kasmetinio įvykio – galimybės pamatyti ir susimąstyti temomis, kurios kartais būna paslėptos, nepatogios ar pamirštos.

Važiuojame elektromobiliais „Įsikrauk su „Energijos tiekimu“: Vilnius–Palanga“

Viena iš „Munich Re“ ir ERGO socialinės atsakomybės krypčių yra klimato kaitos sušvelninimas. ERGO darbuotojai Baltijos šalyse kasmet organizuoja įvairias aplinkos tvarkymo, medžių sodinimo ir kt. iniciatyvas. Neigiamą poveikį gamtai galima sumažinti ir vairuojant elektra, o ne įprastu kuru varomą automobilį. Todėl ERGO Lietuvoje kasmet remia elektromobilių varžybas.

EN

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau