Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Kodėl verta dirbti ERGO?

ERGO draudimo bendrovės – ERGO Insurance SE Lietuvos filialas ir ERGO Life Insurance SE – užtikrintai yra tarp lyderiaujančių draudimo bendrovių Lietuvoje. Pagrindinė ERGO akcininkė – viena didžiausių pasaulyje perdraudimo grupių „Munich Re“.

Mūsų sėkmės pagrindas yra mūsų darbuotojai. ERGO bendruomenę sudaro beveik 700 darbuotojų Lietuvoje ir Tu taip pat gali tapti jos dalimi. Mes nuolat tobulėjame, kuriame unikalius draudimo produktus, todėl ieškome motyvuotų, energingų, komunikabilių darbuotojų, norinčių augti kartu su mumis. Siūlome patrauklų papildomų naudų paketą, priedus prie atlygio ir karjeros galimybes tarptautinėje bendrovėje.

Mums rūpi darbuotojų įsitraukimas ir įvairovė, todėl personalo atrankos procese užtikriname lygias galimybes visiems kandidatams nepaisant rasės, odos spalvos, religijos, lyties, seksualinės orientacijos, amžiaus bei tautybės.

01

Motyvacinė programa ir papildomos naudos

Stengiamės darbuotojams sudaryti kuo geresnes sąlygas, todėl siūlome papildomų naudų paketą.

ERGO Icon black Sun

Papildomos 5 motyvacinės dienos per metus

ERGO Icon black hands globe

Papildoma diena savanorystei

ERGO Icon black Percent

Nuolaida transporto, būsto, asmens sveikatos draudimui

ERGO Icon black Man arm in plaster3

Nemokamas draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

ERGO Icon black Heart3

Nemokamas gyvybės rizikos draudimas

ERGO Icon black Document10

Vėžio ir kitų kritinių ligų draudimas

ERGO Icon black Doctor1

Nemokamas sveikatos draudimas

ERGO Icon black Present

Dovanos jubiliejaus proga 

ERGO Icon black smart home

Namų biuro išlaidų kompensavimas

Tobulėjimo galimybės

Vertiname savo darbuotojus, todėl nuolat investuojame į išorinius ir vidinius mokymus, tobulėjimą, skatiname vertikalią bei horizontalią karjerą. ERGO kelis metus iš eilės „CVonline" organizuotuose rinkimuose gauna TOP darbdavio ženkliuką, o 2022 m. buvo įvertinta „Lygių galimybių sparnais“. Treji sparnai reiškia, kad ERGO kuria lygioms galimybėms palankią organizacijos kultūrą ir ją aktyviai skatina.

6

Karjeros galimybės

Vertiname savo darbuotojus ir sudarome visas galimybes siekti karjeros aukštumų įmonės viduje. Užtikriname pamainumą vadovų lygmenyje, supažindiname darbuotojus su karjeros galimybėmis.
5

Mokymų programos

Platus vidinių ir išorinių mokymų pasirinkimas: kalbų kursai, kompiuterinis raštingumas, tobulėjimo galimybės.
4

Dalinamės patirtimi

Sėkmingai veikia Mentorių klubas, Trenerių klubas, Pardavimų vadovo akademija. Taip pat vyksta iniciatyva „Mokslo sumuštinis", kurios metu kviečiame įvairių sričių specialistus ir plečiame savo turimas žinias įtraukiančiais ir įdomiais jų pranešimais.

Bendruomenė

- Dalyvaujame darbuotojams skirtuose „Kino pavasario" seansuose.
- Turime krepšinio, futbolo, tinklinio komandas.
- Dalyvaujame sporto iššūkiuose Baltijos šalių mastu.
- ERGO centriniame biure darbuotojų reikmėms turime dviračių ir el. paspirtukų.
- Dalyvaudami ERGO žingsnių iššūkiuose su „Walk 15“, renkame žingsnius, auginame virtualius medžius, kuriuos paverčiame realiai pasodintais medžiais.
- Kartu švenčiame mums svarbias dienas.

 

Socialinė atsakomybė

Rūpinamės Baltijos jūra ir Lietuvos miškais, todėl savanoriaujame festivalyje „Darom prie jūros“ ir tvirtiname kopas, kad smėlis nebyrėtų į jūrą, o dalyvaudami ERGO žingsnių iššūkiuose, renkame žingsnius bei auginame virtualius medžius, kuriuos vėliau paverčiame tikrais pasodintais medžiais. ERGO darbuotojai kartu su partneriais #walk15 bei vietinėmis bendruomenėmis pasodino daugiau kaip 90 000 medelių Šiaulių, Klaipėdos, Kauno ir Panevėžio rajonuose. 2021-ais metais Pavilnių ir Verkių parke sužaliavo pirmasis mūsų sodintas žingsnių ąžuolynas.

Lygios galimybės, įvairovė ir įtrauktis 

Branginti ir vertinti kitokius požiūrius, o skirtumus paversti stiprybėmis – būtent tokia nuostata ERGO #bendruomenė gyvena ir vadovaujasi diena iš dienos. Lygių galimybių, įvairovės bei įtraukties tema yra tapusi neatsiejama ERGO 2025 m. strateginės programos ašimi, kultūros dalimi bei pagrindiniais mūsų verslo sėkmės veiksniais, kuriems pamatus nenuilstamai kloja mūsų darbuotojų išsilavinimo, patirčių, asmeninių savybių ir talentų įvairovė. Įvairovė, kuri neabejotinai prisideda prie #drąsios, #bendruomeniškos bei #inovatyvios ERGO kultūros puoselėjimo.

Sužinoti daugiau

ERGO darbo skelbimai

Prisijunk prie mūsų komandos

IT Strategical Project Manager / Vilnius / Galioja iki: 2024-07-30

IT Solution Architect / Vilnius / Galioja iki: 2024-07-25

Pardavimo procesų ir duomenų valdymo projektų vadovas (-ė) / Vilnius / Galioja iki: 2024-08-02

Pardavimų vadybininkas (-ė) telefonu (darbas su esamais klientais) / Vilnius / Galioja iki: 2024-08-16

Ekspertas (-ė) – gydytojas (-a) (pusė etato) / Vilnius / Galioja iki: 2024-07-21

Sveikatos draudimo sutarčių administravimo specialistas (-ė) / Vilnius / Galioja iki: 2024-08-15

Esamų klientų pardavimų vadybininkas (-ė) / Klaipėda, Kaunas, Vilnius / Galioja iki: 2024-08-01

Esamų klientų pardavimų vadybininkas (-ė) Vilniuje / Vilnius / Galioja iki: 2024-08-05

Draudimo konsultantas (-ė) Vilniuje (prekybos centro pardavimo taške) / Vilnius / Galioja iki: 2024-07-27

Draudimo konsultantas (-ė) / Klaipėda / Galioja iki: 2024-08-16

Draudimo konsultantas (-ė) / Radviliškis, Kaišiadorys, Trakai, Lentvaris / Galioja iki: 2024-07-26

Draudimo konsultantas (-ė) Vilniuje (centriniame biure) / Vilnius / Galioja iki: 2024-08-18

Praktika Teisės ir Atitikties departamente, Teisės skyriuje / Vilnius / Galioja iki: 2024-08-12

Neradote Jums tinkamos pozicijos? / Galioja iki: 2024-12-31

Domina praktika ERGO? / Galioja iki: 2024-12-31

Atlik praktiką ERGO

Labai laukiame studentų, norinčių savo pirmus karjeros žingsnius žengti kartu su ERGO. Visus metus kviečiame mokslo įstaigų studentus atlikti tiek privalomąją, tiek savanorišką neapmokamą praktiką.

Jei susidomėjai praktikos galimybe ir nežinai nuo ko pradėti, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą el. paštu praktika@ergo.lt. Laiške nurodyk pageidaujamos praktikos pobūdį, laikotarpį bei miestą.

Mes Tave supažindinsime su verslo aplinka, suteiksime galimybę kasdien bendrauti su draudimo srities profesionalais, padėsime įgyti darbo patirties ir galimybę gauti tarptautinės bendrovės rekomendaciją, kuri atvers Tau platesnes darbo galimybes ateityje.

Praktika didelis
EN