Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Transporto priemonių kasko draudimas

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO kasko draudimas

Siųsti užklausą
arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO kasko draudimas

Siųsti užklausą
arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Trumpai apie paslaugą

Net jei esate drausmingas ir patyręs vairuotojas, kartais pasitaiko nemalonių ir neplanuotų atsitikimų. Dažniausiai net ne dėl Jūsų kaltės. Jei kas nutiktų Jūsų automobiliui, ERGO kasko draudimas atlygins nuostolius. Pasirūpinkite draudimu šiandien ir būkite tikri, kad mūsų pagalba – visada šalia.


Nuo ko galime apdrausti?

Eismo įvykis

Vagystė

Vandalizmas

Audra, kruša

Gamtos jėgos

Ugnis

Kitos rizikos


Kodėl verta rinktis ERGO kasko draudimą?

Visų rizikų draudimas

Galite pasirinkti ERGO visų rizikų kasko draudimą. Apdrausime Jūsų automobilį nuo bet kokių netikėtai ir staiga įvykusių įvykių, išskyrus taisyklėse nurodytas išimtis, tokias kaip vairavimas išgėrus ir panašiai. Jauskitės saugūs!

Pakaitinis automobilis

Suteiksime Jums pakaitinį automobilį visam remonto laikotarpiui, jei dėl draudžiamojo įvykio ar gedimo Jūsų automobilis remontuojamas Lietuvoje ilgiau nei 24 val.

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Nuo nelaimingų atsitikimų apdrausime ne tik Jus, bet ir Jūsų keleivius, važiuojančius, įlipančius ar išlipančius iš apdrausto automobilio.

Mobilus kasko

Pasirinkite visų rizikų kasko draudimą ir būsite apdrausti net tada, kai vairuosite kito asmens automobilį.

Pagalba kelyje

Užsisakykite šią paslaugą ir naudokitės visa reikiama pagalba kelyje visą parą, bet kurią dieną. Padėsime, ko beprireiktų: automobilio remonto įvykio vietoje, degalų pristatymo, transportavimo ar panašiai.

Plati apsaugos teritorija

Jūsų kasko ir draudimo nuo nelaimingų atsitikimų apsauga galios visoje Europos teritorijoje. Galite patys nuspręsti, ar „Pagalbos kelyje“ paslauga Jums reikalinga tik Lietuvoje, ar visoje Europoje.

Įlenkimų lyginimas be dažymo

Jei žalos atveju pasirinksite automobilio įlenkimų lyginimo be dažymo būdą, netaikysime franšizės.

Daugiau informacijos: https://www.ergo.lt/automobilio-ilenkimu-lyginimas-be-dazymo/


Draudimas, pritaikytas Jums

Mes prisitaikome prie savo klientų. Įvertinkite savo poreikius ir pasirinkite Jums tinkamiausią draudimo variantą

Visų rizikų kasko draudimas Kasko draudimas, išskyrus eismo įvykio riziką Susidūrimas su kita transporto priemone ar gyvūnu
Eismo įvykis
Vagystė
Kiti netikėti įvykiai
Vairuotojo ir keleivių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų
Pagalba kelyje
Pakaitinis automobilis

Papildomos paslaugos

Papildomos paslaugos


EN