Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Trumpai apie paslaugą

Didžiausias turtas – sveikata ir gyvybė, todėl svarbu pasirūpinti ne tik automobilio ar turto draudimu, bet ir apdrausti save ar šeimos narius nuo nelaimingų atsitikimų. ERGO nelaimingų atsitikimų draudimas padės netikėtai susižalojus ar susirgus kritine liga bei suteiks finansinę paramą tada, kai jos labiausiai reikia. Gautą draudimo išmoką galėsite panaudoti efektyvesnei reabilitacijai, vaistų ar medicininių priemonių įsigijimui ar išleisti kasdieniniams šeimos poreikiams.

Nuo ko galime apdrausti?

Traumos

Neįgalumas

Mirtis

Medicininės išlaidos

Kitos rizikos

Kodėl verta rinktis ERGO draudimą nuo nelaimingų atsitikimų?

Apsaugos galiojimas

Draudimo apsauga galioja visame pasaulyje 24 val. per parą.

Apsauga sportuojant laisvalaikiu

Draudimo apsauga galioja sportuojant laisvalaikiu, pvz. bėgiojant, slidinėjant, važiuojant dviračiu, žaidžiant krepšinį ar futbolą, jeigu tai nėra oficialios sporto varžybos ar treniruotės, kurias organizuoja įvairios sporto organizacijos.

Važiavimas motociklu

Draudimo apsaugą suteikiame ir važiuojant motociklu, kaip transporto priemone, neatsižvelgiant į jo galingumą.

Smulkios traumos, erkinis encefalitas, Laimo liga

Be papildomos įmokos pagal traumų riziką apdraudžiame nuo smulkių traumų, erkinio encefalito ir Laimo ligos.

Apsinuodijimas maistu

Suteikiame draudimo apsaugą ir nuo apsinuodijimo maistu.

Minkštųjų audinių sužalojimai

Draudimo išmoką mokame pagal žaizdos dydį iš karto po to, kai nutinka nelaimė, nelaukiant kol susiformuos randai.

Draudimas, pritaikytas Jums

Pasirinkite rizikas, nuo kurių norite būti apdrausti

Pagrindinės rizikos

Neįgalumas
Siejamas su organizmo funkcinio pajėgumo sumažėjimu, o ne su darbingumo sumažėjimu, todėl draudimo išmokos yra mokamos, net jei nustatomi menki organų funkcijų sutrikimai.

Mirtis dėl nelaimingo atsitikimo
Mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju išmokama sutarties sudarymo metu pasirinkta vienkartinė išmoka.

Traumos

Draudimo išmoka mokama lūžus kaulams, išnirus sąnariams, sužalojus minkštuosius audinius, apsinuodijus maistu, plyšus meniskui, sausgyslei ar raiščiui, patempus raiščius.

Papildomos rizikos

Medicininės išlaidos

Nustačius neįgalumo lygį gali būti atlyginamos: reabilitacijos, galūnių, sąnarių, organų protezavimo ir protezų bei ortopedijos techninių priemonių įsigijimo išlaidos; neįgaliojo vežimėlio nuomos ar įsigijimo išlaidos; psichologinės pagalbos išlaidos. Dėl bet kokios traumos gali būti atlyginamos ramentų nuomos ar įsigijimo išlaidos bei kosmetinės plastinės operacijos bet kurioje kūno vietoje išlaidos.

Kritinės ligos
Diagnozavus kritinę ligą, išmokama vienkartinė, kritinių ligų rizikai skirta draudimo išmoka. Platus kritinių ligų sąrašas – net 14 ligų.

Ligos
Susirgus viena iš ligų, tokių kaip ūmus apendicitas, meningokokinė infekcija, pasiutligė, stabligė, tymai, botulizmas, dujinė gangrena, difterija, perforuota skrandžio opa, išmokama vienkartinė, ligų rizikai skirta draudimo išmoka.

Dienpinigiai
Įvykus nelaimingam atsitikimui ir esant laikinajam nedarbingumui, nuo pirmos dienos mokami dienpinigiai už kiekvieną nedarbingumo dieną (iki 45 d. už vieną įvykį).

Ligonpinigiai
Įvykus nelaimingam atsitikimui, nuo pirmos dienos už kiekvieną ligoninėje praleistą dieną mokami ligonpinigiai (iki 45 d. už vieną įvykį).

 
EN