Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

arba

Atvykite pas mus į artimiausią ERGO klientų aptarnavimo skyrių.

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

arba

Atvykite pas mus į artimiausią ERGO klientų aptarnavimo skyrių.

Trumpai apie paslaugą

Visi žino, kad sveikata – brangiausias turtas. Ypač gerai tai žino tie vidutiniškai 44 Lietuvos gyventojai, statistiškai kas valandą patiriantys traumas ir apsinuodijimus. Neįmanoma 100 % apsisaugoti nuo įvairiausių nemalonių netikėtumų, bet galima pasirūpinti finansine parama jiems nutikus. ERGO draudimo nuo nelaimingų atsitikimų kompensacija padės sušvelninti šių nutikimų padarinius.

Nuo ko galime apdrausti?

Kaulų lūžiai

Laikinas neįgalumas

Neįgalumas

Mirtis

Ypatingosios med. išlaidos

Kitos rizikos

Kodėl verta rinktis ERGO draudimą nuo nelaimingų atsitikimų?

Nemokamas vaikų iki 12 mėnesių amžiaus draudimas

Draudžiantis vienam iš tėvų, be jokios papildomos įmokos apdraudžiamas ir kūdikis – ne tik nuo kaulų lūžių, bet ir neįgalumo bei laikino neįgalumo atvejų.

Apsaugos galiojimas

Draudimo apsauga galioja visame pasaulyje 24 val. per parą.

Apsauga laisvalaikiu

Draudimo apsauga galioja ir laisvalaikiu: sportuojant (slidinėjant, žaidžiant krepšinį ar futbolą, bet nedalyvaujant varžybose), važiuojant motociklu ir pan.

Apsinuodijimas maistu

Apsinuodijimo maistu atvejais draudimo apsauga suteikiama be jokios papildomos draudimo įmokos.

Smulkios traumos, erkių sukeltos ligos

Draudimo išmokos mokamos smulkių traumų, erkinio encefalito ir Laimo ligos atvejais.

Minkštųjų audinių sužalojimai

Žaizdos dydis matuojamas ne po sugijimo, o kai nutinka nelaimė. Randai vertinami iki jiems užgyjant.

Draudimas, pritaikytas Jums

Pasirinkite rizikas, nuo kurių norite būti apdrausti

Pagrindinės rizikos

Neįgalumas
Siejamas su organizmo funkcinio pajėgumo sumažėjimu, o ne su darbingumo sumažėjimu, todėl draudimo išmokos yra mokamos, net jei nustatomi menki organų funkcijų sutrikimai.

Mirtis dėl nelaimingo atsitikimo
Mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju išmokama sutarties sudarymo metu pasirinkta vienkartinė išmoka.

Kaulų lūžiai
Lūžus kaulams, išmokos dydis priklauso nuo lūžusio kaulo rūšies ir pasirinktos draudimo sumos.

Laikinas neįgalumas
Išmoka mokama, išnirus sąnariams, sužalojus minkštuosius audinius, apsinuodijus maistu, plyšus meniskui, sausgyslei ar raiščiui, patempus raiščius.

Papildomos rizikos

Įprastinės medicininės išlaidos
Apsidraudus nuo pagrindinių keturių rizikų (kaulų lūžiai, laikinas neįgalumas, neįgalumas, mirtis dėl nelaimingo atsitikimo) yra atlyginamos atliktų kosmetinių plastinių operacijų (veido ir kaklo srityje) išlaidos iki 900 Eur. Neįgalumo atveju yra atlyginamos psichologinės pagalbos išlaidos iki 300 Eur.

Ypatingosios medicininės išlaidos
Nustačius neįgalumo lygį, gali būti apmokamos: reabilitacijos, galūnių, sąnarių, organų protezavimo ir protezų bei ortopedijos techninių priemonių įsigijimo išlaidos, fizioterapijos procedūros, kineziterapijos užsiėmimai, masažo seansai (iki 6 000 Eur), neįgaliojo vežimėlio nuomos ar įsigijimo išlaidos (iki 200 Eur). Taip pat gali būti atlyginamos išlaidos už plastines operacijas bet kurioje kūno vietoje (iki 3 000 Eur).

Kritinės ligos
Diagnozavus kritinę ligą, išmokama vienkartinė, kritinių ligų rizikai skirta, draudimo išmoka. Platus kritinių ligų sąrašas – net 14 ligų.

Dienpinigiai
Įvykus nelaimingam atsitikimui ir esant laikinajam nedarbingumui, nuo pirmos dienos mokami dienpinigiai už kiekvieną nedarbingumo dieną (iki 45 d. už vieną įvykį).

Ligonpinigiai
Įvykus nelaimingam atsitikimui, nuo pirmos dienos už kiekvieną ligoninėje praleistą dieną mokami ligonpinigiai (iki 45 d. už vieną įvykį).

Darbuotojų negautos pajamos
Šia draudimo paslauga kompensuojamos negautos pajamos asmenims, dirbantiems pagal darbo sutartį, taip pat valstybės tarnautojams, teisėjams, valstybės politikams, jei jie dėl nelaimingo atsitikimo laikinai praranda darbingumą. Negautos pajamos yra kompensuojamos už 80 darbo dienų iš eilės, neviršijant 1 500 Eur sumos vieno nelaimingo atsitikimo atveju.

Savarankiškai dirbančių asmenų negautos pajamos
Šia draudimo paslauga kompensuojamos negautos pajamos individualių įmonių savininkams, ūkinių, mažųjų bendrijų nariams ir asmenims, dirbantiems pagal individualios veiklos pažymą ar verslo liudijimą, jei jie praranda darbingumą dėl neįgalumo. Negautos pajamos yra kompensuojamos už 1 metus, neviršijant 20 000 Eur sumos.

Nelaimingo atsitikimo pasekmių palengvinimo išlaidos
Atlyginamos planinių medicininių paslaugų ir kasdienio gyvenimo poreikių tenkinimo išlaidos, jei apdraustajam po nelaimingo atsitikimo sutrinka judėjimo funkcija.

EN

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau