Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Trumpai apie paslaugą

Didžiausias turtas – sveikata ir gyvybė, todėl svarbu pasirūpinti ne tik automobilio ar turto draudimu, bet ir apdrausti save ar šeimos narius nuo nelaimingų atsitikimų. ERGO nelaimingų atsitikimų draudimas padės netikėtai susižalojus ar susirgus kritine liga bei suteiks finansinę paramą tada, kai jos labiausiai reikia. Gautą draudimo išmoką galėsite panaudoti efektyvesnei reabilitacijai, vaistų ar medicininių priemonių įsigijimui ar išleisti kasdieniniams šeimos poreikiams.

Nuo ko galime apdrausti?

Kaulų lūžiai

Kitos (smulkios) traumos

Neįgalumas

Mirtis

Medicininės išlaidos

Kitos rizikos

Kodėl verta rinktis ERGO draudimą nuo nelaimingų atsitikimų?

Nemokamas vaikų iki 1 metų amžiaus draudimas

Draudžiantis vienam iš tėvų, be jokios papildomos įmokos apdraudžiamas ir kūdikis – ne tik nuo kaulų lūžių, bet ir neįgalumo bei laikino neįgalumo atvejų.

Apsaugos galiojimas

Draudimo apsauga galioja visame pasaulyje 24 val. per parą.

Apsauga laisvalaikiu

Draudimo apsauga galioja slidinėjant kalnuose, važiuojant motociklu, sportuojant laisvalaikiu, pvz. bėgiojant, važiuojant dviračiu, žaidžiant krepšinį ar futbolą, jeigu tai nėra sporto organizacijų organizuojamos treniruotės ar varžybos.

Apsinuodijimas maistu

Apsinuodijimo maistu atvejais draudimo apsauga suteikiama be jokios papildomos draudimo įmokos.

Smulkios traumos, erkių sukeltos ligos

Į standartinę draudimo apsaugą, be papildomos įmokos, pagal smulkių traumų riziką įeina susirgimai erkių sukeltomis ligomis, tokiomis kaip erkinis encefalitas ar Laimo liga, o taip pat susirgimai pasiutlige ar stablige.

Minkštųjų audinių sužalojimai

Draudimo išmoka mokama pagal žaizdos dydį iš karto po to, kai nutinka nelaimė, nelaukiant kol susiformuos randai.

Draudimas, pritaikytas Jums

Pasirinkite rizikas, nuo kurių norite būti apdrausti

Pagrindinės rizikos

Neįgalumas
Siejamas su organizmo funkcinio pajėgumo sumažėjimu, o ne su darbingumo sumažėjimu, todėl draudimo išmokos yra mokamos, net jei nustatomi menki organų funkcijų sutrikimai.

Mirtis dėl nelaimingo atsitikimo
Mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju išmokama sutarties sudarymo metu pasirinkta vienkartinė išmoka.

Kaulų lūžiai
Lūžus kaulams, išmokos dydis priklauso nuo lūžusio kaulo rūšies ir pasirinktos draudimo sumos.

Kitos (smulkios) traumos
Išmoka mokama, išnirus sąnariams, sužalojus minkštuosius audinius, apsinuodijus maistu, plyšus meniskui, sausgyslei ar raiščiui, patempus raiščius.

Papildomos rizikos

Medicininės išlaidos

Nustačius neįgalumo lygį gali būti atlyginamos: reabilitacijos, galūnių, sąnarių, organų protezavimo ir protezų bei ortopedijos techninių priemonių įsigijimo išlaidos, taip pat išlaidos už fizioterapijos procedūras, kineziterapijos užsiėmimus ir masažus (iki 6.000 Eur); neįgaliojo vežimėlio nuomos ar įsigijimo išlaidos (iki 300 Eur); psichologinės pagalbos išlaidos (iki 300 Eur). Dėl bet kokios traumos gali būti atlyginamos ramentų nuomos ar įsigijimo išlaidos (iki 50 Eur) bei kosmetinės plastinės operacijos bet kurioje kūno vietoje išlaidos (iki 3.000 Eur).

Kritinės ligos
Diagnozavus kritinę ligą, išmokama vienkartinė, kritinių ligų rizikai skirta draudimo išmoka. Platus kritinių ligų sąrašas – net 14 ligų.

Ligos
Susirgus viena iš ligų, tokių kaip ūmus apendicitas, meningokokinė infekcija, Laimo liga, erkinis encefalitas, pasiutligė, stabligė, tymai, botulizmas, dujinė gangrena, difterija, perforuota skrandžio opa, išmokama vienkartinė, ligų rizikai skirta draudimo išmoka.

Dienpinigiai
Įvykus nelaimingam atsitikimui ir esant laikinajam nedarbingumui, nuo pirmos dienos mokami dienpinigiai už kiekvieną nedarbingumo dieną (iki 45 d. už vieną įvykį).

Ligonpinigiai
Įvykus nelaimingam atsitikimui, nuo pirmos dienos už kiekvieną ligoninėje praleistą dieną mokami ligonpinigiai (iki 45 d. už vieną įvykį).

Darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, negautos pajamos
Šia draudimo paslauga kompensuojamos negautos pajamos asmenims, dirbantiems pagal darbo sutartį, taip pat valstybės tarnautojams, teisėjams, valstybės politikams, jei jie dėl nelaimingo atsitikimo laikinai praranda darbingumą. Negautos pajamos yra kompensuojamos už 80 darbo dienų iš eilės, neviršijant 1 500 Eur sumos vieno nelaimingo atsitikimo atveju.

Savarankiškai dirbančių asmenų negautos pajamos
Šia draudimo paslauga kompensuojamos negautos pajamos individualių įmonių savininkams, ūkinių, mažųjų bendrijų nariams ir asmenims, dirbantiems pagal individualios veiklos pažymą ar verslo liudijimą, jei jie praranda darbingumą dėl neįgalumo. Negautos pajamos yra kompensuojamos už 1 metus, neviršijant 20 000 Eur sumos.

Pagalba namuose
Atlyginamos planinių medicininių paslaugų ir kasdienio gyvenimo poreikių tenkinimo išlaidos, jei apdraustajam po nelaimingo atsitikimo sutrinka judėjimo funkcija.

EN