Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Dėl draudimo apsaugos Rusijos ir Baltarusijos teritorijose

Informacija dėl draudimo Rusijos, Baltarusijos
Pasikeitus geopolitinei situacijai, dėl karo ir dėl taikomų finansinių sankcijų, visuose ERGO draudimo produktuose neteikiame draudimo apsaugos Rusijos ir Baltarusijos teritorijose.

Žalioji kortelė
Žalioji kortelė su Transporto priemonių valdytojo civilinės atsakomybės draudimu (TPVCAPD):
Turintiems galiojančią žaliąją kortelę, apsauga Rusijos ir Baltarusijos teritorijose galios iki nurodytos datos, bet ne vėliau kaip iki 2023 05 31.
Įsigyjantiems naują ar pratęsiant ERGO privalomąjį vairuotojo civilinės atsakomybės draudimą Rusijos ir Baltarusijos teritorijose apsauga negalioja.

Kur kreiptis, jei reikia papildomos informacijos ar patarimo?
Prašom kreiptis savo ERGO atstovą, trumpuoju numeriu 1887 arba info@ergo.lt

 

 

 

EN