Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Siųsti užklausą
arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Siųsti užklausą
arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Trumpai apie paslaugą

Darbuotojai – didžiausias įmonės turtas. Tai visada prisimenama, kai jie patiria įvairių sužalojimų darbe ar buityje. ERGO darbuotojų draudimas nuo nelaimingų atsitikimų suteikia finansinę paramą tada, kai jos labiausiai reikia: kai dėl nelaimingo atsitikimo padaroma žala darbuotojo sveikatai, netenkama darbingumo arba nelaimingas atsitikimas tampa mirties priežastimi.


Nuo ko galime apdrausti?

Kaulų lūžiai

Laikinas neįgalumas

Neįgalumas

Mirtis

Kitos rizikos


Kodėl verta rinktis ERGO draudimą nuo nelaimingų atsitikimų?

Lankstumas

Draudimo apsauga darbuotojo atžvilgiu įsigalioja nuo pirmos jo darbo dienos draudėjo įmonėje. Darbuotojus galite apdrausti pagal pareigybių arba pagal vardinį sąrašą.

Platus apsaugos galiojimas

Draudimo apsauga galioja visame pasaulyje, tad draudimo išmoką išmokėsime, kad ir kur benutiktų nelaimė. Draudimo išmoka mokama ir tais atvejais, kai nelaimingas atsitikimas įvyko dėl saugos darbe norminių aktų pažeidimo. Draudimo apsauga kaulų lūžių ir laikino neįgalumo atvejais galioja ir tada, kai darbuotojas buvo apsvaigęs nuo alkoholio.

Svarbūs net menkiausi sutrikimai

Neįgalumas yra siejamas su organizmo funkcinio pajėgumo sumažėjimu, o ne su darbingumo sumažėjimu. Todėl draudimo išmokas mokame esant net menkam organų funkcijų sutrikimui.

Papildomos išmokos

Apdraustajam suteikiama teisė 3 metus po nelaimingo atsitikimo kasmet nustatinėti neįgalumo lygį, ir, pablogėjus sveikatos būklei, gauti papildomą draudimo išmoką. Taip pat neįgalumo atveju atlyginame psichologinės pagalbos išlaidas iki 300 Eur.

Vienas draudimas – trys išmokos

Apdraudus darbuotojus nuo neįgalumo, laikino neįgalumo ir kaulų lūžių, dėl vieno nelaimingo atsitikimo, kurio metu apdraustas darbuotojas patyrė sveikatos sužalojimus, priskiriamus šioms rizikoms, gali būti išmokėtos net trys draudimo išmokos.

Išlaidos kosmetinėms operacijoms

Apdraudus darbuotojus nuo mirties, neįgalumo, laikino neįgalumo ir kaulų lūžių rizikų, be jokios papildomos įmokos ir nepriklausomai nuo pasirinktų sumų dydžio atlyginame atliktų kosmetinių plastinių operacijų veido ar kaklo srityje išlaidas iki 900 Eur.


Draudimas, pritaikytas Jums

Pasirinkite rizikas, nuo kurių norite apdrausti darbuotojus

Pagrindinės rizikos

Neįgalumas
Siejamas su organizmo funkcinio pajėgumo sumažėjimu, o ne su darbingumo sumažėjimu. Todėl draudimo išmokas išmokame, net jei nustatomi menki organų funkcijų sutrikimai.

Mirtis dėl nelaimingo atsitikimo
Mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju išmokama sutarties sudarymo metu pasirinkta vienkartinė išmoka.

Papildomos rizikos

Kaulų lūžiai
Lūžus kaulams, išmokos dydis priklauso nuo lūžusio kaulo rūšies ir pasirinktos draudimo sumos.

Laikinas neįgalumas
Išmoka mokama, išnirus sąnariams, sužalojus minkštuosius audinius, apsinuodijus maistu, plyšus meniskui, sausgyslei ar raiščiui, patempus raiščius.

Dienpinigiai
Įvykus nelaimingam atsitikimui ir esant laikinajam nedarbingumui, nuo pirmos dienos mokami dienpinigiai už kiekvieną nedarbingumo dieną (iki 45 d. už vieną įvykį).

Ligonpinigiai
Įvykus nelaimingam atsitikimui, nuo pirmos dienos už kiekvieną ligoninėje praleistą dieną mokami ligonpinigiai (iki 45 d. už vieną įvykį).


EN

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau