Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Siųsti užklausą
arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Siųsti užklausą
arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Trumpai apie paslaugą

Darbuotojai – didžiausias įmonės turtas. Tai visada prisimenama, kai jie patiria įvairių sužalojimų darbe ar buityje. ERGO darbuotojų draudimas nuo nelaimingų atsitikimų suteikia finansinę paramą tada, kai jos labiausiai reikia: kai dėl nelaimingo atsitikimo padaroma žala darbuotojo sveikatai, netenkama darbingumo arba nelaimingas atsitikimas tampa mirties priežastimi.


Nuo ko galime apdrausti?

Traumos

Traumos

Neįgalumas

Darbingumo netekimas

Darbingumo netekimas

Mirtis

Kritinės ligos

Kritinės ligos

Ligos

Ligos

Kitos rizikos


Kodėl verta rinktis ERGO draudimą nuo nelaimingų atsitikimų?

Lankstumas

Draudimo įmoką galite mokėti dalimis be pabrangimo.
Galite pasirinkti draudimo apsaugos galiojimą tik darbo metu arba visą parą.
Apdraudus visus įmonės darbuotojus, apie darbuotojų skaičiaus pasikeitimus galite pranešti tik vieną kartą - sutarties pabaigoje.
Draudimo apsauga dėl nelaimingo atsitikimo galioja visame pasaulyje.

Platus apsaugos galiojimas

Draudimo išmoką mokėsime ir tais atvejais, kai įvykis atsitiko dėl darbo saugos pažeidimų.
Draudimo apsauga galioja, kai apdrausti darbuotojai aktyviai leidžia laisvalaikį – bėgioja, slidinėja, žaidžia krepšinį ar futbolą (išskyrus oficialiai organizuojamas sporto varžybas ir treniruotes), o taip pat važiuoja dviračiu ar motociklu, nepriklausomai nuo jo galingumo.
Dėl traumos draudimo išmoką mokėsime, neatsižvelgiant į darbuotojo neblaivumą.

Svarbūs net menkiausi sutrikimai

Apdraudžiame net nuo ypač smulkių sužalojimų, pvz. tokių kaip raiščių patempimas ar minkštųjų audinių žaizdos. Dėl žaizdos išmoką mokame iš karto, nelaukiant kol susiformuos randas.
Draudimo apsauga galioja apsinuodijus maistu.

Papildoma apsauga

Be jokios papildomos įmokos pagal traumų riziką draudimo apsauga suteikiama susirgus erkių sukeltomis ligomis (Laimo liga, erkiniu encefalitu), pasiutlige, stablige, taip pat dėl gyvūnų įkandimų ar vabzdžių įgėlimų.

Medicininės išlaidos

Pasirinkus medicininių išlaidų draudimą, atlyginsime Jūsų patirtas psichologinės pagalbos, kosmetinės plastinės operacijos, ramentų ir neįgaliojo vežimėlio nuomos ar įsigijimo bei reabilitacijos, galūnių protezavimo, protezų ir ortopedijos technikos įsigijimo išlaidas.

Nuostolių padengimas

Naudos gavėju gali būti apdrausti darbuotojai arba Jūs, kaip įmonė. Turėdami darbuotojo sutikimą ir būdami naudos gavėju, gavę draudimo išmoką dėl darbuotojo nelaimingo atsitikimo, galėsite padengti sutartyje nurodytus finansinius nuostolius, patirtus dėl šio įvykio.


Draudimas, pritaikytas Jums

Pasirinkite rizikas, nuo kurių norite apdrausti darbuotojus

Pagrindinės rizikos

Neįgalumas
Siejamas su organizmo funkcinio pajėgumo sumažėjimu, o ne su darbingumo sumažėjimu. Todėl draudimo išmokas išmokame, net jei nustatomi menki organų funkcijų sutrikimai.

Mirtis dėl nelaimingo atsitikimo
Mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju išmokama sutarties sudarymo metu pasirinkta vienkartinė išmoka.

Papildomos rizikos

Traumos
Išmoka mokama lūžus kaulams, išnirus sąnariams, sužalojus minkštuosius audinius, apsinuodijus maistu, plyšus meniskui, sausgyslei ar raiščiui, patempus raiščius.

Darbingumo netekimas
Išmoka mokama apdraustajam nustačius darbingumo lygio sumažėjimą dėl nelaimingo atsitikimo.

Dienpinigiai
Įvykus nelaimingam atsitikimui ir esant laikinajam nedarbingumui, nuo pirmos dienos mokami dienpinigiai už kiekvieną nedarbingumo dieną (iki 45 d. už vieną įvykį).

Ligonpinigiai
Įvykus nelaimingam atsitikimui, nuo pirmos dienos už kiekvieną ligoninėje praleistą dieną mokami ligonpinigiai (iki 45 d. už vieną įvykį).

Kritinės ligos
Diagnozavus kritinę ligą, išmokama vienkartinė, kritinių ligų rizikai skirta, draudimo išmoka. Platus kritinių ligų sąrašas - net 14 ligų.

Ligos
Susirgus viena iš 11 nurodytų ligų, išmokama vienkartinė, ligų rizikai skirta draudimo išmoka.

Medicininės išlaidos
Nustačius neįgalumą, gali būti apmokamos: psichologinės pagalbos išlaidos (iki 300 Eur), reabilitacijos, galūnių, sąnarių, organų protezavimo ir protezų bei ortopedijos techninių priemonių įsigijimo išlaidos, fizioterapijos procedūros, kineziterapijos užsiėmimai, masažo seansai (iki 6.000 Eur), neįgaliojo vežimėlio nuomos ar įsigijimo išlaidas (iki 300 Eur). Taip pat gali būti atlyginamos ramentų, reikalingų dėl patirtos traumos, nuomos ar įsigijimo išlaidos (iki 50 Eur) bei išlaidos už kosmetines plastines operacijas bet kurioje kūno vietoje (iki 3.000 Eur).


EN