Gaukite Jūsų poreikius atitinkantį ERGO universalaus gyvybės draudimo pasiūlymą

Siųsti užklausą
arba

Atvykite pas mus į artimiausią ERGO klientų aptarnavimo skyrių.

Gaukite Jūsų poreikius atitinkantį ERGO universalaus gyvybės draudimo pasiūlymą

Siųsti užklausą
arba

Atvykite pas mus į artimiausią ERGO klientų aptarnavimo skyrių.

Pradėkite taupyti jau dabar

ERGO universalus gyvybės draudimas yra puikus sprendimas, jeigu norite sutaupyti numatytam tikslui ar iškart investuoti didesnę sumą. Galite investuoti į vieną iš mūsų siūlomų investavimo programų arba investavimo kryptis pasirinkti individualiai. Investuoti galite visose pagrindinėse pasaulio finansų rinkose.

Kada mokama išmoka?

Draudimo termino pabaigoje išmokamas sukauptas kapitalas

Apdraustojo mirties atveju išmokama gyvybės draudimo suma

Privalumai

Patrauklios sąlygos įmokoms.

Minimali mėnesinė įmoka tik 30 eurų, todėl galite lengvai pradėti taupyti. Investuojantiems dideles sumas, taikoma patraukli mokesčių sistema.

Profesionalūs investavimo sprendimai.

Atsižvelgdami į savo poreikius, galite rinktis iš kelių investavimo programų, kurias Jūsų patogumui paruošė profesionalūs investavimo specialistai.

Platus draudimo nuo nelaimingų atsitikimų paketas.

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų apima mirties, negalios, laikinos negalios ir kaulų lūžių draudimo apsaugos. Papildomai galima pasirinkti papildomos medicininės pagalbos draudimą ir dienpinigius.

Draudimo variantai

Pagrindinis apdraustasis Papildomas apdraustasis

Gyvybės draudimas

Papildomi draudimai

Kritinių ligų draudimas

Darbingumo netekimo draudimas

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

 

Draudimo pavyzdys

Paketas, orientuotas į lėšų kaupimą

Apdraustojo amžius – 25 m.
Draudimo trukmė – 35 m.
Mėnesinė draudimo įmoka – 30 Eur

Suteikiamos draudimo apsaugos


Gyvybės draudimas – 3 000 Eur
Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų:
    negalia – 10 000 Eur
    kaulų lūžiai – 5 000 Eur
    laikina negalia – 5 000 Eur

Sutarties pabaigoje:


sumokėta įmokų: 12 600 Eur
sumokėta įmokų pritaikius gyventojų pajamų mokesčio lengvatą: 10 710 Eur
sukaupta suma: 20 053 Eur
(jei metinė investicijų grąža yra 4%)


Tai yra informacinio pobūdžio pavyzdys. Jūsų atveju draudimo pasiūlymas gali skirtis. Sukaupta suma gali būti ir didesnė, ir mažesnė. Informacija apie gyventojų pajamų mokesčio lengvatą pateikiama esminėje informacijoje draudėjui.

Investavimo kryptys ir programos

Investavimo kryptis gyvybės draudimo klientams atrenkame naudodamiesi pasaulinės investicinių tyrimų lyderės „Morningstar“ duomenimis. Mūsų klientai gali investuoti visose pagrindinėse pasaulio finansų rinkose į vienus geriausių tose rinkose investuojančių fondų.

Jūsų patogumui siūlome rinktis iš trijų ERGO investavimo programų ir, priklausomai nuo Jūsų poreikių, investuoti nuosaikiai (neprisiimant didelės investavimo rizikos), orientuotis į augimą arba rinktis subalansuotą investavimo krypčių portfelį.

Aktualią informaciją apie investavimo kryptis ir programas rasite čia.

Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas