Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Trumpai apie paslaugą

Papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų galite rinktis kartu su pagrindiniu gyvybės draudimu (kaupiamojo, studijų, gyvybės rizikos arba pensinio draudimo). Draudimo apsauga galioja visą parą ir visame pasaulyje.

 

Nuo ko galime apdrausti?

 • Mirtis
  Mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju išmokėsime visą šiai draudimo rizikai nustatytą draudimo sumą.
 • Negalia
  Draudžiamojo įvykio atveju išmokėsime negalios atvejui skirtos draudimo sumos dalį, priklausomai nuo negalios laipsnio.
 • Kaulų lūžiai
  Draudimo išmoką išmokėsime neatsižvelgdami į tai, ar šio lūžio pasekmė bus pastovi negalia ar ne.
 • Laikina negalia
  Šis draudimas apima šiuos įvykius: menisko, sausgyslių plyšimai, sąnarių išnirimai, minkštųjų audinių plyšimai, nudegimai, nušalimai (ne mažesni nei III laipsnio), galvos smegenų kraujosruvos (hematoma), galvos ir nugaros smegenų sukrėtimai (komocija) ir sumušimai (kontūzijos), trauminis vidaus organų pažeidimas.

Galite rinktis ir šias draudimo apsaugas:

 • Ligonpinigiai
  Atskirai dėl to susitarus, ligonpinigius išmokėsime, jei dėl nelaimingo atsitikimo nukentėjęs apdraustasis asmuo bus paguldytas į ligoninę arba reabilitacijos centrą (tik po sunkios traumos).
 • Dienpinigiai
  Atskirai dėl to susitarus, dienpinigius išmokėsime, jei dėl nelaimingo atsitikimo apdraustasis asmuo laikinai netenka darbingumo. Draudimo išmokos dydis už kiekvieną nedarbingumo dieną yra nustatomas draudimo liudijime.
 • Papildoma medicininė pagalba
  Pasirinkus šią draudimo nuo nelaimingų atsitikimų apsaugą papildomai padengsime kosmetinių plastinių operacijų bet kurioje kūno vietoje išlaidas; paieškos ir gelbėjimo darbų, sužaloto ar mirusio apdraustojo pervežimo išlaidas.

Kodėl verta rinktis ERGO papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų?

Didesnė nauda

Jei pasirinksite mirties, negalios, kaulų lūžių ir laikinos negalios rizikas, taip pat atlyginsime ir gydymo išlaidas iki 1000 Eur už kosmetinių defektų ar subjaurojimų, atsiradusių dėl nelaimingo atsitikimo, gydymą bei reabilitacijos ir psichologinės pagalbos išlaidas, nustačius negalią.

Galimybė rinktis

Draudimo apsaugas ir sumas pasirinksite patys.

Lanksčios įmokos

Draudimo įmokų dydis priklauso nuo apdraustojo veiklos rūšies, pobūdžio, sąlygų ir jo amžiaus.

EN