Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Krovinių pervežimo įmonių atsakomybės draudimas

Sužinokite, kiek Jums kainuos krovinių pervežimo įmonių atsakomybės draudimas

Siųsti užklausą
arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Sužinokite, kiek Jums kainuos krovinių pervežimo įmonių atsakomybės draudimas

Siųsti užklausą
arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Trumpai apie paslaugą

Ar norėtumėte užtikrinti finansinį įmonės stabilumą, jeigu dėl Jūsų vykdomos krovinių pervežimo veiklos tretieji asmenys patirtų žalą? Apsidraudus krovinių pervežimo įmonių atsakomybės draudimu ne tik atlyginsime žalą nukentėjusiems tretiesiems asmenims, bet ir ginsime Jus nuo nepagrįstų pretenzijų, atstovausime Jums teisme.

Kam skirtas šis draudimas?

        • Juridiniams asmenims, tiek turintiems veiklos licenciją, tiek veiklą vykdantiems su mažais krovininiais automobiliais (iki 3,5 t. bendrosios masės).
        • Fiziniams asmenims, kurie turi teisę verstis ekonomine veikla.

Ką atlyginame?

Standartiškai apdraudžiame:

        • Jūsų atsakomybę dėl žalos kroviniui, atsiradusios pervežimo, iškrovimo / pakrovimo / perkovimo metu tiek vykdant pervežimus pagal CMR konvenciją tiek vykdant kabotažinius pervežimus (atlyginami nuostoliai dėl avarijos, gaisro, kitų įvykių, už kuriuos Jūs esate atsakingas);
        • Jūsų atsakomybę dėl trečiosios šalies finansinių nuostolių, kurie kilo dėl kroviniui padarytos žalos pagal CMR konvencijos 23 str. 4 ir 5 punktus - užmokestis už vežimą, muitų rinkliavos ir mokesčiai bei kitos su krovinio vežimu susijusios išlaidos, krovinio pristatymo termino viršijamas;
        • žalą Jums dirbančių vairuotojų turtui - rūbams, asmeniniams daiktams, išmokos limitas ribojamas 2.000 EUR draudimo suma.

Papildomai galite rinktis šiuos išplėtimus:

        • apsidrausti atsakomybę dėl žalos trečiųjų asmenų turtui, padarytos pervežamu kroviniu;
        • apsidrausti atsakomybę dėl žalos Jums patikėtam turtui (puspriekabėms, priekaboms, konteineriams);
        • apsidrausti išplėstą atsakomybę už krovinį (pvz. dėl 40 SDR/ kg atsakomybės vykdant kabotažinius pervežimus Vokietijoje);
        • apsidrausti atsakomybę dėl žalos kylančios vykdant ekspedijavimo veiklą.

Kodėl verta rinktis ERGO krovinių pervežimo įmonių atsakomybės draudimą?

Sukurta pagal Jūsų poreikius

Individualiai įvertinsime riziką ir pateiksime Jūsų poreikius ir vykdomą veiklą atitinkančią
draudimo apimtį (parinksime geriausiai tinkančią teritoriją, patarsime dėl draudimo sumos dydžio). Viena draudimo sutartimi galime apdrausti krovinių pervežimo ir ekspedijavimo veiklos atsakomybę.

Žalos atlyginimas

Greitas ir profesionalus žalos reguliavimas. Atlyginsime tretiesiems asmenims padarytą turtinę ir neturtinę žalą, būtinas išlaidas žalos dydžio mažinimui ar prevencijai.

Nuostolių nustatymas

Padėsime nustatyti nuostolių dydį, apmokėsime ekspertų išlaidas, netaikydami sutartyje numatytos išskaitos.

Teisinė pagalba

Suteiksime teisinę pagalbą, patarsime ir atstovausime Jums teisme savo lėšomis, padengsime bylinėjimosi išlaidas.

Pasirinkite Jums aktualias rizikas

Skirtingoms įmonėms aktualios skirtingos draudimo apsaugos sąlygos. Kiekvienai įmonei siūlome konsultacijas tam, kad parinktume tinkamą ir labiausiai vykdomos veiklos pobūdį bei Jūsų poreikius atitinkančią draudimo apsaugos apimtį.

EN