Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Darbuotojų sveikatos draudimas Lietuvoje

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO darbuotojų sveikatos draudimas Lietuvoje

Siųsti užklausą
arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO darbuotojų sveikatos draudimas Lietuvoje

Siųsti užklausą
arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Trumpai apie paslaugą

ERGO sveikatos draudimas suteikia galimybę naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis, gauti gydytojų konsultacijas ir atlikti paskirtus tyrimus tiek valstybinėse, tiek privačiose gydymo įstaigose visoje Lietuvoje, taip pat įsigyti vaistus ar naudotis kitomis sveikatos stiprinimo paslaugomis.  

Vieni pirmųjų sveikatos draudimo rinkoje pristatėme atskirą limitą psichologinėms konsultacijoms. Emocinė sveikata – tai nauja paslauga, kurią pasirinkus bus apmokėtos psichologo ar psichoterapeuto konsultacijos be gydytojo paskyrimo.

Svarbi informacija dėl sveikatos draudimo išmokų, vykstant koronaviruso pandemijai

Ar dengiamos išlaidos už gydytojų konsultacijas, bei tyrimus dėl koronaviruso?
Su COVID-19 tyrimu susijusias gydytojų konsultacijas, apmokėsime iš limitų „Medicininės paslaugos“ ir „Kitos paslaugos“.

Ar mokamos išmokos dėl koronaviruso atsiradusių kritinių ligų atvejais?
Pagal ERGO sveikatos draudimo taisyklių 4.2.1 c) punktą sveikatos sutrikimai atsiradę dėl pandemijų yra nedraudžiamasis įvykis. Taigi, jei kritinė liga atsirado dėl koronaviruso (t.y.pandemijos), tokia kritinė liga bus traktuojama kaip nedraudžiamasis įvykis ir gydymo išlaidos bei vienkartinė išmoka nebus mokamos.

Kur kreiptis, jei kilo kitų su ERGO sveikatos draudimu susijusių klausimų?
Jei turėsite kitų klausimų ar reikėtų patarimo, kreipkitės trumpuoju telefonu 1887 arba el. paštu: sveikatos_zalos@ergo.lt.

Gerb. kliente, sveikatos draudimo žalas paprastai ir patogiai galite pateikti per ERGO sveikatos draudimo programėlę. Plačiau apie tai, kaip naudotis programėle, skaitykite ČIA.


Kompensuojamos paslaugos

Ambulatorinis gydymas

Stacionarinis gydymas valstybinėse ir privačiose gydymo įstaigose

Profilaktinis patikrinimas, nėščiųjų priežiūra ir vakcinacija

Optika

Vitaminai, maisto papildai, nereceptiniai vaistai

Kitos paslaugos

Kritinės ligos

Išmoka darbuotojo mirties atveju

Reabilitacinis gydymas

Odontologijos paslaugos

Medicininės paslaugos

Emocinė sveikata

Vaistai ir ortopedijos techninės priemonės


Kodėl verta rinktis ERGO sveikatos draudimą?

Sveikesni ir lojalesni darbuotojai

Galimybė kokybiškiau rūpintis savo sveikata užtikrins geresnę darbuotojų savijautą ir didesnį darbingumą. Papildomos naudos taip pat skatina ir darbuotojų lojalumą.

Įvaizdis

Rūpestis darbuotojais darys teigiamą įtaką Jūsų įmonės įvaizdžiui.

Mokesčių lengvatos

Draudimo įmokos už suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas neapmokestinamos valstybinio socialinio draudimo mokesčiu.

Efektyvumas

Sveikatos draudimo kompensuojamos gydymo paslaugos leis darbuotojams po ligos greičiau grįžti į darbą, todėl mažės nedarbo dienų skaičius.

Lankstumas

Jūsų darbuotojai galės pasirinkti pageidaujamą valstybinę ar privačią gydymo įstaigą, gydytoją specialistą ir gauti paslaugas greitai bei kokybiškai.

Jokių eilių

Liga nelaukia, tad sveikatos draudimas palengvins galimybę gydymą suteikti taip greitai, kaip tai įmanoma.

Universalumas

Šis draudimas suteiks itin plačią apsaugą įvairiausių susirgimų atvejais.

Patogumas

Reikiamus dokumentus galėsite greitai ir patogiai pateikti naudodamiesi mobiliąja programėle.

Papildomų pasirinkimų galimybė

Pasirinkus gyvybės rizikos draudimą, darbdavys gali pasirinkti išmokos dydį, kuri būtų mokama paveldėtojams darbuotojo mirties atveju – ir nebeturi planuoti atskiro biudžeto šios rūšies pagalbai.

Išskirtinumas

Siūlome galimybę pasirūpinti ne tik darbuotojų fizine tačiau ir emocine sveikata, apmokėdami ir psichologų konsultacijas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Patogiausiai prašymą kompensuoti išlaidas pateiksite per ERGO Lietuva mobiliąją aplikaciją.

Taip pat prašymą galima pateikti el. paštu sveikatos_zalos@ergo.lt papildomai užpildžius prašymą dėl išlaidų kompensavimo, kurį rasite čia.

Išlaidų kompensavimui reikalingi apskaitos dokumentai - sąskaita faktūra ir kasos čekis/išrašas iš internetinės bankininkystės/kasos pajamų orderio kvitas, kuriuose turėtų būti pateikta žemiau nurodyta informacija: paslaugos teikėjo pavadinimas, paslaugos gavėjo vardas, pavardė bei detalus paslaugos aprašymas: paslaugos pavadinimas (pvz. neurologo konsultacija, 24 danties plombavimas ir pan.), kiekis, kaina, paslaugos gavimo data.

Kai kuriuose limituose gali prireikti papildomų dokumentų – apsilankymo pas gydytoją išrašo, recepto ar gydytojo siuntimo tyrimams bei procedūroms. Pridedame dokumentų pateikimo tvarką, kurioje galima matyti iš kurio limito, kokie dokumentai reikalingi.
Pasiteirauti dėl papildomų dokumentų galite el.paštu sveikatos_zalos@ergo.lt arba telefonu 1887.

Gydytojo siuntimas reikalingas kreipiantis į gydytojus tyrėjus (endoskopuotoją, echoskopuotoją, klinikinį fiziologą ir radiologą), diagnostinių tyrimų, psichoterapijos seansų, reabilitacinio gydymo, operacijų, slaugytojų paslaugų kompensavimo atvejais.

Kreipiantis į gydytojus specialistus (pvz. šeimos gydytoją, kardiologą, neurologą, endokrinologą ir pan.) siuntimas nereikalingas.

Sveikatos draudimo limitas – tai draudimo sutartyje nurodyta maksimali pinigų suma, kurią draudimo bendrovė apmoka už suteiktas apdraustajam sveikatos priežiūros paslaugas.

Jei Jūs turite sveikatos draudimo kortelę, draudimo limito likutį galite pasitikrinti ERGO Lietuva mobiliojoje programėlėje arba sužinoti parašę užklausą el. paštu sveikatos_zalos@ergo.lt.


Dokumentai dėl išlaidų kompensavimo privalo būti pateikti ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo draudžiamojo įvykio dienos.

Draudimo bendrovė apmoka Lietuvos Respublikos vaistinių preparatų registre įregistruotus (įskaitant homeopatinius), ir vaistinėse/e-vaistinėse įsigytus vaistus bei vardinius vaistinius preparatus registruotus ES valstybėse ir gamintojo šalyje. Informaciją apie įregistruotus vaistus ir homeopatinius preparatus galima pasitikslinti Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos internetiniame puslapyje https://vapris.vvkt.lt/vvkt-web/public/medications.


Recepto pateikimas yra būtinas, kai kompensuojami nereceptiniai vaistai iš limito „Vaistai ir ortopedijos techninės priemonės“ limito. Informaciją apie receptinius bei nereceptinius vaistus galima pasitikslinti Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos internetiniame puslapyje.

Venų varikozės atveju draudimo bendrovė apmoka gydytojų konsultacijas ir diagnostinius tyrimus. Ar konkrečioje draudimo sutartyje numatytas tolimesnis venų varikozės gydymas (chirurginis/lazerinis/skleroterapinis), sužinoti galite mobiliosios programėlės skiltyje „Polisas“ -> „Informacija apie Jūsų polisą“ bei telefonu 1887 ar  el.paštu sveikatos_zalos@ergo.lt.

Iš ambulatorinio gydymo limito apmokamos paslaugos dėl sveikatos sutrikimo, traumos, ūmios ligos ar lėtinės ligos sekimo bei paūmėjimo, taip pat ir psichiatro, psichiatro-psichoterapeuto konsultacijos (kompensuojamų apsilankymo kiekis nurodytas Jūsų turimame polise), gydytojui psichiatrui nustačius  ligą ir paskyrus gydymą.

Karpų ir apgamų gydymas nėra kompensuojamas, išskyrus: piktybinius odos susirgimo atvejus, jeigu piktybinis odos susirgimas patvirtintas histologiniu tyrimu. Ar konkrečioje draudimo sutartyje numatytas karpų ir apgamų gydymas, sužinoti galite mobiliosios programėlės skiltyje „Polisas“ -> „Informacija apie Jūsų polisą“ bei telefonu 1887 ar el.paštu sveikatos_zalos@ergo.lt.   

Įprastai sveikatos draudimo išmoka yra išmokama per 2-5 darbo dienas, bet ne vėliau kaip per 30 dienų nuo tos dienos, kai gaunama visa informacija, reikšminga nustatant draudžiamąjį įvykį. 

Įstaigų sąrašą, su kuriomis ERGO Life Insurance SE yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartis, galima peržiūrėti paspaudus šią nuorodą: https://www.ergo.lt/sveikatos-draudimo-partneriai/.

 

Atsiskaityti ERGO kortele iš profilaktinio sveikatos patikrinimo limito galima visose gydymo įstaigose, kurios yra pasirašiusios bendradarbiavimo sutartį su ERGO Life Insurance SE.
Įstaigų sąrašą galite peržiūrėti paspaudus šią nuorodą https://www.ergo.lt/sveikatos-draudimo-partneriai/ ir pasirinkus paslaugų grupę „Sveikatos priežiūros paslaugos“.

Gydymo įstaiga – partnerė gali paprašyti apdraustojo susimokėti už paslaugas dėl šių priežasčių:

1. Dėl nedraudžiamojo įvykio, kurio kompensacija iš draudimo bendrovės nenumatyta.
2. Jeigu limitui, iš kurio yra atsiskaitoma, yra taikoma išskaita, ją pagal draudimo sutarties sąlygas susimoka apdraustasis.
3. Kai yra viršijamas draudimo sumos limitas, iš kurio yra atsiskaitoma.

Kai sveikatos draudimo apsauga yra nutraukta, sveikatos priežiūros paslaugos neapmokamos. Jeigu po draudimo apsaugos nutraukimo Klientas kreipiasi į gydymo įstaigą, kuri jam suteikia paslaugas, išlaidas, susijusias su šiomis paslaugomis, privalo apmokėti pats Klientas.

Dėl kilusių klausimų visada galite susisiekti su mumis:

Pasirinkus gyvybės rizikos draudimą ir darbuotojui mirus dėl draudiminio įvykio, draudimo sutartyje nurodyto dydžio suma išmokama sutartyje apdraustojo įvardintiems naudos gavėjams, o jų nepaskyrus - teisėtiems paveldėtojams.

Dėl asmens priežiūros paslaugų galite kreiptis tiek į privačias tiek į valstybines gydymo įstaigas, nors jos ir nėra mūsų partnerių sąraše. Svarbiausia, kad gydymo įstaiga turėtų sveikatos priežiūros licenciją (Pasitikrinti galima čia). Atkreipiame dėmesį, kad tiesioginis atsiskaitymas galimas tik medicinos įstaigose, kurios yra pasirašiusios bendradarbiavimo sutartį su ERGO. Jeigu bendradarbiavimo sutartis nėra pasirašyta, už paslaugą susimoka pats apdraustasis ir pateikia prašymą kompensuoti išlaidas ERGO.

Elektroninį receptą PDF formatu galima pasiekti prisijungus į asmeninį e-sveikatos puslapį  puslapyje https://sso.esveikata.lt/espbi-sso#!/ -> viršuje uždėti sutikimo varnelę -> iPasas.lt.  Pasirinkus Sveikatos duomenys ->Sveikatos istorija, nufotografuokite rastą dokumentą arba išsaugokite pdf formatu (Ctrl + P arba PrtSc).


Sveikatos draudimo partneriai

ERGO sveikatos draudimo partnerių sąrašą rasite čia.


EN