Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Darbuotojų sveikatos draudimas Lietuvoje

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO darbuotojų sveikatos draudimas Lietuvoje

Siųsti užklausą
arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO darbuotojų sveikatos draudimas Lietuvoje

Siųsti užklausą
arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Trumpai apie paslaugą

ERGO sveikatos draudimas – tai efektyvi darbuotojų skatinimo priemonė, suteikianti galimybę naudotis sveikatos priežiūros ir sveikatingumo paslaugomis už jas atsiskaitant draudimo lėšomis.

Nuo 2019 07 01 yra galimybė įmonėms pasirinkti ir išmoką darbuotojo netekties atveju. Darbdavio pasirūpinimas šeima apdraustojo mirties atveju yra būtina pagalba ištikus bėdai ir didina darbuotojų pasitenkinimą darbdaviu. Ši apsauga galioja  darbo ir komandiruočių metu, taip pat ir laisvalaikiu – 24/7 visame pasaulyje.

Svarbi informacija dėl sveikatos draudimo išmokų, vykstant koronaviruso pandemijai

Ar keičiasi įprastų atvejų išmokų tvarka?
Konsultacijos, tyrimai, paslaugos ir prekės, nesusijusios su koronavirusu, apmokamos pagal galiojančias sutarties sąlygas.

Ar dengiamos išlaidos už gydytojų konsultacijas, bei tyrimus dėl koronaviruso?
Šiuo metu tyrimai atliekami tik Nacionalinėje laboratorijoje ir yra apmokami valstybės lėšomis. Tačiau jei ateityje atsiras galimybė atlikti šį tyrimą ir privačiose laboratorijose, jį bei su koronaviruso tyrimu susijusias gydytojų konsultacijas, apmokėsime iš limitų „Medicininės paslaugos“ , „Kitos paslaugos“ bei „Kitos medicininės paslaugos“

Ar mokamos išmokos dėl koronaviruso atsiradusių kritinių ligų atvejais?
Pagal ERGO sveikatos draudimo taisyklių 4.2.1 c) punktą sveikatos sutrikimai atsiradę dėl pandemijų yra nedraudžiamasis įvykis. Taigi, jei kritinė liga atsirado dėl koronaviruso (t.y.pandemijos), tokia kritinė liga bus traktuojama kaip nedraudžiamasis įvykis ir gydymo išlaidos bei vienkartinė išmoka nebus mokamos.

Kur kreiptis, jei kilo kitų su ERGO sveikatos draudimu susijusių klausimų?
Jei turėsite kitų klausimų ar reikėtų patarimo, kreipkitės trumpuoju telefonu 1887 arba el. paštu: sveikatos_zalos@ergo.lt.

Gerb. kliente, sveikatos draudimo žalas paprastai ir patogiai galite pateikti per ERGO sveikatos draudimo programėlę. Plačiau apie tai, kaip naudotis programėle, skaitykite ČIA.


Kompensuojamos paslaugos

Ambulatorinis gydymas (privalomoji dalis)

Stacionarinis gydymas valstybinėse ir privačiose gydymo įstaigose

Profilaktinis sveikatos patikrinimas

Reabilitacinis gydymas

Odontologijos paslaugos

Vakcinacija

Optika

Vaistai, medicinos pagalbos ir ortopedijos priemonės

Besilaukiančiųjų priežiūra

Kitos paslaugos

Kritinės ligos

Išmoka darbuotojo mirties atveju


Kodėl verta rinktis ERGO sveikatos draudimą?

Sveikesni ir lojalesni darbuotojai

Galimybė kokybiškiau rūpintis savo sveikata užtikrins geresnę darbuotojų savijautą ir didesnį darbingumą. Papildomos naudos taip pat skatina ir darbuotojų lojalumą.

Įvaizdis

Rūpestis darbuotojais darys teigiamą įtaką Jūsų įmonės įvaizdžiui.

Mokesčių lengvatos

Draudimo įmokos už suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas neapmokestinamos valstybinio socialinio draudimo mokesčiu.

Efektyvumas

Sveikatos draudimo kompensuojamos gydymo paslaugos leis darbuotojams po ligos greičiau grįžti į darbą, todėl mažės nedarbo dienų skaičius.

Lankstumas

Jūsų darbuotojai galės pasirinkti pageidaujamą valstybinę ar privačią gydymo įstaigą, gydytoją specialistą ir gauti paslaugas greitai bei kokybiškai.

Jokių eilių

Liga nelaukia, tad sveikatos draudimas palengvins galimybę gydymą suteikti taip greitai, kaip tai įmanoma.

Universalumas

Šis draudimas suteiks itin plačią apsaugą įvairiausių susirgimų atvejais.

Patogumas

Reikiamus dokumentus galėsite greitai ir patogiai pateikti naudodamiesi mobiliąja programėle.

Išskirtinumas

Pasirinkus gyvybės rizikos draudimą, darbdavys gali pasirinkti išmokos dydį, kuri būtų mokama paveldėtojams darbuotojo mirties atveju – ir nebeturi planuoti atskiro biudžeto šios rūšies pagalbai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Išlaidų kompensavimui reikalinga sąskaita faktūra su kasos čekiu/ išrašu iš internetinės bankininkystės arba kasos pajamų orderio kvitas, kuriame turėtų būti pateikta žemiau nurodyta informacija:

  • Paslaugos teikėjo pavadinimas, įmonės kodas, adresas;
  • Paslaugos gavėjo vardas, pavardė, asmens kodas;
  • Detalus paslaugos aprašymas: paslaugos pavadinimas (neurologo konsultacija, 24 danties plombavimas, limfodrenažinis masažas ir pan.), kiekis, kaina, paslaugos gavimo data.

Medicininis dokumentas (kopija iš ambulatorinės kortelės, receptas) reikalingas diagnostinių tyrimų, reabilitacinių procedūrų, nereceptinių vaistų, operacijų, slaugytojų paslaugų kompensavimo atvejais.
Sveikatos draudimo dokumentų pateikimo tvarką taip pat galima peržiūrėti čia.

Gydytojo siuntimas reikalingas, kreipiantis į gydytojus tyrėjus (endoskopuotoją, echoskopuotoją, klinikinį fiziologą ir radiologą), diagnostinių tyrimų, psichoterapijos seansų, reabilitacinio gydymo, operacijų, slaugytojų paslaugų kompensavimo atvejais.

Sveikatos draudimo limitas – tai draudimo sutartyje nurodyta maksimali pinigų suma, kurią draudimo bendrovė apmoka už suteiktas apdraustajam sveikatos priežiūros paslaugas.

Jei Jūs turite sveikatos draudimo kortelę, draudimo limito likutį galite sužinoti el. paštu sveikatos_zalos@ergo.lt arba pasitikrinti mobiliojoje programėlėje http://sveikata.ergo.lt/lt/.


Dokumentai dėl išlaidų kompensavimo privalo būti pateikti ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo draudžiamojo įvykio dienos.

Draudimo bendrovė apmoka Lietuvos Respublikos vaistinių preparatų registre įregistruotus (įskaitant homeopatinius),  ir vaistinėse įsigytus vaistus bei vardinius vaistinius preparatus registruotus ES valstybėse ir gamintojo šalyje. Informaciją apie įregistruotus vaistus ir homeopatinius preparatus galima pasitikslinti Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos internetiniame puslapyje.

Recepto pateikimas yra būtinas, kai kompensuojami nereceptiniai vaistai iš limito „Vaistai, medicinos pagalbos priemonės (pagal receptą)“ . Informaciją apie receptinius bei nereceptinius vaistus galima pasitikslinti Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos internetiniame puslapyje.

Venų varikozės atveju draudimo bendrovė apmoka gydytojų konsultacijas ir diagnostinius tyrimus.

Taip, draudimo bendrovė apmoka iki 10 psichoterapijos seansų per draudimo laikotarpį, esant psichikos ligai ir psichiatro nukreipimui psichoterapiniam gydymui. Gydymą turi atlikti gydytojas  - psichoterapeutas arba psichologas – psichoterapeutas.

Karpų ir apgamų gydymas nėra kompensuojamas, išskyrus:

  • piktybinius odos susirgimo atvejus, jeigu piktybinis odos susirgimas patvirtintas histologiniu tyrimu;
  • jeigu draudimo sutartyje numatytas karpų ir apgamų gydymas.

 

Draudimo išmokas draudikas išmoka ne vėliau kaip per 30 dienų nuo tos dienos, kai gaunama visa informacija, reikšminga nustatant draudžiamąjį įvykį.

Įstaigų sąrašą, su kuriomis ERGO Life Insurance SE yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartis, galima peržiūrėti čia.

Išlaidos iš profilaktinio patikrinimo limto yra kompensuojamos šioms gydymo įstaigoms:
1. UAB „Šeimos gydytojas“ Pylimo g. 9, LT-01118 Vilnius;
2. UAB „Aušvėja“ Verkių g. 29, 12 korpusas, LT-09108 Vilnius;
3. VšĮ Antakalnio poliklinika, Antakalnio g. 59, LT-10207 Vilnius;
4. UAB „Bendrosios medicinos praktika“ Savanorių pr. 423, LT-49287 Kaunas;
5. UAB „Endemik“:
        •    Kareivių g. 9, LT-09108, Vilnius;
        •    Savanorių pr. 177, LT-50177 Kaunas;
        •    Sodų g. 3-7, LT-92228 Klaipėda;
        •    Daukanto g. 90, LT-76233 Šiauliai;
        •    Smėlynės g. 19-1, LT-35144 Panevėžys;
        •    Naujoji g. 48, LT-62381 Alytus.

Gydymo įstaiga - partnerė gali paprašyti apdraustojo susimokėti už paslaugas dėl šių priežasčių:
1.    dėl nedraudžiamojo įvykio, kurio kompensacija iš draudimo bendrovės nenumatyta;
2.    dėl bendradarbiavimo sutarties ypatumų. Pagal bendradarbiavimo su gydymo įstaigomis sąlygas, draudimo bendrovė  įstaigoms apmoka 3 gydytojų konsultacijas bei 2 instrumentinius tyrimus per mėnesį, kurios buvo suteiktos vienam apdraustajam. Už sveikatos priežiūros paslaugas, kurios viršija nustatytą limitą, apdraustasis turėtų sumokėti pats ir teikti dokumentus draudimo bendrovei dėl išlaidų kompensavimo.

Kai sveikatos draudimo apsauga yra nutraukta, sveikatos priežiūros paslaugos neapmokamos. Jeigu po draudimo apsaugos nutraukimo Klientas kreipiasi į gydymo įstaigą, kuri jam suteikia paslaugas, išlaidas, susijusias su šiomis paslaugomis, privalo apmokėti pats Klientas.

Dėl kilusių klausimų visada galite susisiekti su mumis:

Pasirinkus gyvybės rizikos draudimą ir darbuotojui mirus dėl draudiminio įvykio, draudimo sutartyje nurodyto dydžio suma išmokama sutartyje apdraustojo įvardintiems naudos gavėjams, o jų nepaskyrus - teisėtiems paveldėtojams.


Sveikatos draudimo partneriai

ERGO sveikatos draudimo partnerių sąrašą rasite čia.


EN

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau