Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Asmens civilinės atsakomybės draudimas

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO asmens civilinės atsakomybės draudimas

Siųsti užklausą
arba

Atvykite pas mus į artimiausią ERGO klientų aptarnavimo skyrių.

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO asmens civilinės atsakomybės draudimas

Siųsti užklausą
arba

Atvykite pas mus į artimiausią ERGO klientų aptarnavimo skyrių.

Trumpai apie paslaugą

Kiekvienas draudžiame automobilį transporto priemonės valdytojo civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu. Važiuodami slidinėti taip pat prisimename civilinės atsakomybės draudimo naudą. Visgi labai svarbu pasirūpinti šiuo draudimu ir kitose kasdieniškose situacijose.

ERGO asmens civilinės atsakomybės draudimas leis Jums padengti finansinius nuostolius dėl Jūsų, Jūsų šeimos nario, augintinio ar su Jūsų nekilnojamuoju turtu susijusių priežasčių netyčia padarytos žalos kitam asmeniui ar jo turtui.

Nuo ko galime apdrausti?

Žala kitų asmenų sveikatai

Žala kitų asmenų turtui

Kodėl verta rinkis ERGO asmens civilinės atsakomybės draudimo „Idealųjį“ variantą?

Draudimo sumų pasirinkimas

Jūs galite pasirinkti draudimo sumą dėl žalos atlyginimo asmeniui ar jo turtui. Draudimo sumas galima rinktis nuo 5 800 Eur iki 58 000 Eur.

Kartu apdraustų asmenų civilinė atsakomybė

Į kartu apdraustų asmenų sąrašą galima įtraukti bet kuriuos asmenis, pvz., Jūsų vaikus, tėvus, senelius, brolius, seseris, anūkus.

Apsauga dėl naminių gyvūnų

Apdraudžiama Jūsų civilinė atsakomybė dėl žalos, kuri gali būti padaryta auginant naminius gyvūnus (pvz., kates, žiurkėnus ir pan.).

Neribojamas turto objektų skaičius

Nėra ribojamas turimo nekilnojamojo turto objektų skaičius. Pvz., jei turite du butus ir vieną namą, asmens civilinės atsakomybės draudimas galios visuose Jums priklausančiuose objektuose (skirtuose ne komercinei veiklai).

Draudėjo priežiūroje esančių vaikų civilinė atsakomybė

Apsauga galioja ne tik Jūsų, bet ir svetimiems vaikams, kai juos prižiūrite. Pvz., draugai Jūsų priežiūrai paliko savo vaikus, o patys išėjo į teatrą. Tada draudimo išmoka mokama ir dėl jų padarytos žalos. Apsauga negalioja, jei Jūs savo namuose užsiimate vaikų priežiūra kaip komercine veikla.

Apsauga sportuojant (pvz. slidinėjant ar važiuojant dviračiu)

Draudimo apsauga galios, kai sportuosite laisvalaikiu (važiuosite dviračiu, slidinėsite), išskyrus medžioklės ir buriavimo atvejus. Pvz., jei sporto klube sugadintumėte sporto įrenginį ar dviračiu netyčia apibraižytumėte automobilį.

Draudimas, pritaikytas Jums

ERGO asmens civilinės atsakomybės draudimas – visos šeimos draudimas. Jis galios ne tik Jums, bet ir Jūsų šeimos nariams ir augintiniams.

„Idealusis“ „Optimalusis“

Žala tretiesiems asmenims dėl Jūsų būste kilusių įvykių (pvz. gaisro ar trūkusio vamzdžio).

Žala tretiesiems asmenims ne tik Jums priklausančiame bute, o bet kur – parduotuvėje, gatvėje, svečiuose, kelionėje. Pvz., vaikas išdaužia svetimo namo langą ar netyčia sulaužo draugo akinius, slidinėdami sužeidžiate kitą slidininką ir pan.

Papildomos paslaugos

Papildomai galite pasirinkti šias apsaugas:

  • Draudimo apsaugos galiojimas išsinuomotame būste
    Kartu apdraudžiama asmens civilinė atsakomybė dėl žalos, padarytos išsinuomotoms gyvenamosioms patalpoms. Draudimo suma tokios žalos atveju yra 7 250 Eur.
  • Išnuomoto nekilnojamojo turto draudimo apsauga
    Už papildomą įmoką galima apdrausti asmens civilinę atsakomybę ir dėl tretiesiems asmenims išnuomoto nekilnojamojo turto valdymo. Draudimo apsauga negalioja dėl nuomininkams padarytos žalos ir nuomininkų padarytos žalos draudėjui.
  • Draudimo apsaugos galiojimas Jums gyvenant užsienyje
    Už papildomą įmoką draudimo apsaugos galiojimas gali būti išplėstas į Baltijos šalis arba Europą.
EN