Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Asmens civilinės atsakomybės draudimas

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO asmens civilinės atsakomybės draudimas

arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO asmens civilinės atsakomybės draudimas

arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Trumpai apie paslaugą

Kartais žodžio „atsiprašau“ neužtenka.

Visiems vairuotojams įprasta draustis civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu. Važiuodami slidinėti taip pat prisimename civilinės atsakomybės draudimo naudą. Visgi, ne visi pagalvoja apie šio draudimo naudą ir kitose kasdienėse situacijose.

ERGO asmens civilinės atsakomybės draudimas leis jums padengti finansinius nuostolius dėl Jūsų, Jūsų šeimos nario, augintinio ar su Jūsų būstu susijusių priežasčių netyčia padarytos žalos kitam asmeniui ar jo turtui.

Nuo ko galime apdrausti?

Žala kitų asmenų sveikatai ir gyvybei

Žala kitų asmenų turtui

Žala išsinuomotam turtui

Žala gamtai

Asmens atsakomybės privalumai

Apsaugota visa šeima

Apdraudžiama ne tik Jūsų, bet ir sutuoktinio ar kartu su Jumis gyvenančio bendro ūkio siejamo asmens (sugyventinio ar partnerio) bei vaikų (įvaikių) iki 20 metų (imtinai) civilinė atsakomybė įvairiose kasdienėse situacijose (būnant parduotuvėje, parke, apsistojus viešbutyje, važiuojant dviračiu, valdant droną, sportuojant, slidinėjant ir pan.).

Turite mylimą augintinį?

Jei laikote katę ar šunį (išskyrus kovinių veislių šunis), automatiškai apdraudžiama Jūsų, kaip augintinio savininko, civilinė atsakomybė. Tokiu atveju, jei Jūsų augintinis padarys žalos tretiesiems asmenims ar jų turtui, atlyginsime žalą.

Turite ūkį?

Jeigu auginate ūkinius gyvūnus (pvz. galvijus, kiaules, avis, ožkas, arklius, žirgus, ponius, vištas, antis, žąsis, kalakutus ar bites) savo poreikiams (ne verslo tikslu), atlyginsime Jūsų ir / ar Jūsų šeimos narių ūkinių gyvūnų padarytą žalą ar žalą, padarytą juos vadeliojant.

Mėgstate važiuoti dviračiu?

Atlyginsime Jūsų ar Jūsų šeimos nario padarytą žalą kitiems asmenims ar jų turtui, važinėjant dviračiu, elektriniu paspirtuku ar kita nemotorine ar elektrine sausumos transporto priemone, kurių maksimalus leistinas greitis yra iki 25 km/h.

Laisvalaikiu skraidinate dronus ar mėgstate žvejoti su savo valtimi?

Atlyginsime žalą tretiesiems asmenims, kurią Jūs ar Jūsų šeimos narys, nepažeisdami teisės aktų, padarėte valdydamas dronus ar kitus bepiločius orlaivius iki 3 kg svorio (nekomerciniu tikslu) ar valdydamas vandens transporto priemonę, kurios galia yra iki 5 AJ.

Pramogaudami kartais nuomojatės daiktus (pvz., slides, snieglentes, paspirtukus, riedžius ar kt.)?

Atlyginsime Jūsų ir / ar Jūsų šeimos nario padarytą žalą kilnojamiems daiktams, išsinuomotiems iš juridinio ar komercinę veiklą vykdančio fizinio asmens.

Turite kiemą ir pjaunate žolę?

Atlyginsime žalą tretiesiems asmenims, kurią Jūs ar Jūsų šeimos narys padarys savo kiemo priežiūrai skirta savaeige transporto priemone, ar kita įranga, pvz., benzininiu pjūklu.

Rūpinatės gamta?

Atlyginsime (pagal taisyklėse numatytus sublimitus) ir Jūsų padarytą žalą gamtinei aplinkai ar kitiems asmenims dėl žemės, oro, vandens užteršimo ar kitokio žalingo gamtinės aplinkos pakeitimo.

Nuomojatės būstą?

Atlyginsime Jūsų, kaip nuomininko, padarytą žalą ne tik kaimynams, bet ir pačiam išsinuomotam būstui.

 

Būsto valdytojo atsakomybės privalumai

Turite kelis būstus?

Jeigu turite ne vieną būstą, Būsto valdytojo atsakomybė galios pasirinktinai viename konkrečiai nurodytame būste arba visuose Jums ir (ar) Jūsų šeimos nariams priklausančiuose būstuose, skirtuose ne komercinei veiklai.

Esate keli savininkai?

Apdraudžiama kartu visų bendraturčių civilinė atsakomybė dėl Jums kartu priklausančio būsto valdymo ir ten esančio kilnojamojo turto eksploatavimo. Atlyginsime visą žalą tretiesiems asmenims, jeigu jie ir (ar) jų turtas nukentės dėl Jūsų bendrai valdomame būste įvykusios vandentiekio avarijos ar kito su būsto valdymu susijusio įvykio.

Remontuosite būstą?

Atlyginsime (pagal draudimo liudijime nurodytus sublimitus) žalą tretiesiems asmenims, kuri kils atliekant paprastojo remonto darbus Jūsų būstuose, pvz., keičiant vandens čiaupą vonioje.

 

Už papildomą įmoką galite apdrausti:

  • Savo, kaip savininko, atsakomybę, kai būstas  yra išnuomotas (Nuomotojo atsakomybę).
  • Nuomininkų atsakomybę.
  • Savo, kaip nuomininko, atsakomybę.
  • Savo, kaip medžiotojo, atsakomybę dėl nuostolių medžioklės metu.

Ką daryti atsitikus žalai?

Atsitikus draudžiamajam įvykiui:

  • Visų pirma, suteikite pagalbą nukentėjusiajam, iškvieskite greitąją pagalbą. Jeigu įvyko vandentiekio avarija, būtina skubiai sustabdyti bėgantį vandenį – jeigu įmanoma užsukite vandens sklendę patys arba iškvieskite avarinę tarnybą ar pagalbą namuose, jeigu turite pasirinkę šią paslaugą savo Turto draudime.
  • Užfiksuokite įvykio vietą ir padarytą žalą nuotraukose.
  • Informuokite nukentėjusįjį asmenį (užliejimo atveju – kaimyną), kad turite draudimą ir dėl patirtų nuostolių jis gali kreiptis į ERGO. Nurodykite kaimynui savo Asmens civilinės atsakomybės draudimo sutarties numerį arba žalos numerį ir savo vardą, pavardę.
  • Tuomet patys užregistruokite žalą ERGO savitarnoje www.ergo.lt/zalos arba trumpuoju numeriu 1887 (iš užsienio +370 5 2683222). Tai turite atlikti (per 24 val.) žodžiu, o papildomai išsamiai per 3 (tris) kalendorines dienas raštu.
  • Laikykitės mūsų nurodymų, jeigu tokie nurodymai buvo duoti.
  • Nedelsiant informuokite mus raštu zalos@ergo.lt jeigu tretieji asmenys dėl Jūsų ir (ar) Jūsų šeimos narių padarytos žalos kreipiasi į teismą.

Drauskitės ERGO ir būkite ramūs! Kreipkitės į savo draudimo konsultantą arba tel. 1887 bei online.ergo.lt.

 
EN