Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Asmens civilinės atsakomybės draudimas

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO asmens civilinės atsakomybės draudimas

arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO asmens civilinės atsakomybės draudimas

arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Trumpai apie paslaugą

Kiekvienas draudžiame automobilį transporto priemonės valdytojo civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu. Važiuodami slidinėti taip pat prisimename civilinės atsakomybės draudimo naudą. Visgi labai svarbu pasirūpinti šiuo draudimu ir kitose kasdieniškose situacijose.

ERGO asmens civilinės atsakomybės draudimas leis Jums padengti finansinius nuostolius dėl Jūsų, Jūsų šeimos nario, augintinio ar su Jūsų nekilnojamuoju turtu susijusių priežasčių netyčia padarytos žalos kitam asmeniui ar jo turtui.

Nuo ko galime apdrausti?

Žala kitų asmenų sveikatai

Žala kitų asmenų turtui

Kodėl verta rinkis ERGO asmens civilinės atsakomybės draudimo „Asmens atsakomybės“ variantą?

Draudimo sumų pasirinkimas

Jūs galite pasirinkti draudimo sumą dėl žalos atlyginimo asmeniui ar jo turtui. Draudimo sumas galima rinktis nuo 1 000 Eur iki 100 000 Eur.

Kartu apdraustų asmenų civilinė atsakomybė

Į kartu apdraustų asmenų sąrašą galima įtraukti bet kuriuos asmenis, pvz., Jūsų vaikus, tėvus, senelius, brolius, seseris, anūkus.

Apsauga dėl naminių gyvūnų

Apdraudžiama Jūsų civilinė atsakomybė dėl žalos, kuri gali būti padaryta auginant naminius gyvūnus (pvz. šunis, kates, žiurkėnus ir pan.).

Neribojamas turto objektų skaičius

Nėra ribojamas turimo nekilnojamojo turto objektų skaičius. Pvz., jei turite du butus ir vieną namą, asmens civilinės atsakomybės draudimas galios visuose Jums priklausančiuose objektuose (skirtuose ne komercinei veiklai).

Išsinuomoto kilnojamo turto apsauga

Atlyginsime žalą, padarytą iš juridinio asmens (o taip pat iš fizinio asmens, vykdančio komercinę veiklą pagal verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymėjimą) išsinuomotam ir Jūsų naudojamam kilnojamajam daiktui (pvz., išsinuomotoms slidėms, snieglentei, įrankiams ir pan.). Draudimo sumos sublimitas – 3 000 Eur per visą draudimo sutarties galiojimo laikotarpį.

Apsauga sportuojant (pvz. slidinėjant ar važiuojant dviračiu)

Draudimo apsauga galios, kai sportuosite laisvalaikiu (važiuosite dviračiu, slidinėsite). Pvz., jei sporto klube sugadintumėte sporto įrenginį ar dviračiu netyčia apibraižytumėte automobilį.

Bepiločių orlaivių valdytojo civilinė atsakomybė

Jei Jūs turite iki 3 kg sveriantį bepilotį orlaivį, automatiškai bus apdraudžiama Jūsų civilinė atsakomybė dėl žalos, kilusios valdant jį nekomerciniu tikslu.

Apsauga būsto remonto metu

Atlyginsime žalą tretiesiems asmenims, kuri kils vykdant paprastojo remonto darbus Jums nuosavybės teise priklausančiuose nekilnojamojo turto objektuose. Draudimo sumos sublimitas – 3.000,00 EUR per visą draudimo sutarties galiojimo laikotarpį.

Savaeigių mašinų valdytojo civilinė atsakomybė

Kartu apdraudžiama Jūsų civilinė atsakomybė dėl savaeigių mašinų valdymo Jūsų sklype, skirtų teritorijos priežiūros ir tvarkymo darbams.

Draudimas, pritaikytas Jums

ERGO asmens civilinės atsakomybės draudimas – visos šeimos draudimas. Jis galios ne tik Jums, bet ir Jūsų šeimos nariams ir augintiniams.

„Būsto valdytojo atsakomybė“ „Būsto valdytojo atsakomybė plius“ „Asmens atsakomybė“

Apdraudžiama civilinė atsakomybė, susijusi su:

Vienu Jūsų būstuVisais Jūsų turimais būstaisJūsų kasdieniais veiksmais ir visais turimais būstais

Tretiesiems asmenims padaryta žala, kilusi dėl Jūsų būsto ir jame esančio turto eksploatavimo
Pvz., jei, trūkus vamzdžiui, užlietumėte kaimynų butą.

Žala, susijusi su išsinuomotu būstu
Atlyginsime nuostolius ne tik kaimynams, bet ir nuomojamo būsto savininkui.

Žala tretiesiems asmenims dėl Jūsų ir Jūsų šeimos narių (sutuoktinio / partnerio ir vaikų iki 20 m.) kasdienių veiksmų ne Jūsų būste
Pvz., jei Jūsų vaikas subraižytų kaimyno automobilį, netyčia išdaužtų langą, augintinis įkąstų praeiviui, važiuodami dviračiu sužalotumėte žmogų ar apgadintumėte svetimą automobilį.

Papildomos paslaugos

Papildomai galite pasirinkti šias apsaugas:

 • Draudimo apsaugos galiojimas išsinuomotame būste
  Kartu apdraudžiama asmens civilinė atsakomybė dėl žalos, padarytos išsinuomotoms gyvenamosioms patalpoms. Draudimo suma tokios žalos atveju yra 50% draudimo liudijime nurodytos draudimo sumos, bet ne daugiau kaip 10 000 Eur.
 • Išnuomoto nekilnojamojo turto draudimo apsauga
  Už papildomą įmoką galima apdrausti asmens civilinę atsakomybę ir dėl tretiesiems asmenims išnuomoto nekilnojamojo turto valdymo. Draudimo apsauga negalioja dėl nuomininkams padarytos žalos ir nuomininkų padarytos žalos draudėjui.
 • Draudimo apsaugos galiojimas Jums gyvenant užsienyje
  Už papildomą įmoką draudimo apsaugos galiojimas gali būti išplėstas į Europą.
 • Draudimo apsaugos galiojimas medžiojant
  Už papildomą įmoką galima apdrausti civilinę atsakomybę dėl žalos tretiesiems asmenims, padarytos medžiojant.
 • Draudimo apsaugos galiojimas praktikos metu
  Už papildomą įmoką galima apdrausti civilinę atsakomybę dėl žalos kilusios praktikos metu dėl veiksmų (neveikimo) padarytos žalos į studijas / praktiką priimančios įstaigos turtui.

 

EN