Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Kelionių organizatoriaus ir turizmo paslaugų rinkinio pardavėjo prievolių įvykdymo užtikrinimo laidavimo draudimas

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo užtikrinimo laidavimo draudimas

Siųsti užklausą
arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo užtikrinimo laidavimo draudimas

Siųsti užklausą
arba

Skambinkite telefonu 1887 arba į artimiausią ERGO skyrių

Trumpai apie paslaugą

Jei esate kelionių organizatorius / turizmo paslaugų rinkinio pardavėjas ar ketinate tuo užsiimti, greičiausiai žinote, kad kelionių organizatoriaus / turizmo paslaugų rinkinio pardavėjo prievolės turi būti užtikrintos laidavimo draudimu, t. y. kiekvienas kelionių organizatorius / turizmo paslaugų rinkinio pardavėjas turi sudaryti laidavimo draudimo sutartį su draudimo įmone. Organizuojant keliones gali kilti netikėčiausių nesklandumų. Kreipkitės į mus ir mes įsipareigosime sutartyje nustatyta suma kompensuoti trečiųjų asmenų (turistų) nuostolius, atsiradusius dėl Jūsų, kaip kelionių organizatoriaus / turizmo paslaugų rinkinio pardavėjo, prievolių neįvykdymo pagal su turistu sudarytą sutartį.


Draudžiamuoju įvykiu laikomas kelionių organizatoriaus prievolių nevykdymas dėl bent vienos iš šių priežasčių:

Kelionių organizatoriaus pažymėjimo panaikinimas

Nemokumas

Bankroto bylos iškėlimas

Paslaugų nesuteikimas ir už turizmo paslaugų teikimo sutartį sumokėtos sumos negrąžinimas


Draudimo variantai

1. Kelionių organizatorius - Vietinis turizmas / Atvykstamasis turizmas
Jei esate kelionių organizatorius bei verčiatės tik vietiniu turizmu arba atvykstamuoju turizmu, draudimo suma turi būti ne mažesnė kaip 3 000 eurų.
2. Kelionių organizatorius - Išvykstamasis turizmas
Jei esate kelionių organizatorius bei verčiatės išvykstamuoju turizmu, draudimo suma turi būti ne mažesnė kaip 50 000 eurų. Jei Jūsų įmonės paeiliui einančių paskutinių praėjusių ir pasibaigusių keturių ketvirčių pajamos mažesnės negu 1 000 000 eurų, prievolių įvykdymo užtikrinimo suma turi būti ne mažesnė kaip 20 000 eurų.
3. Kelionių organizatorius - Išvykstamasis turizmas / Atvykstamasis turizmas
Jei esate kelionių organizatorius bei verčiatės išvykstamuoju turizmu arba atvykstamuoju turizmu, draudimo suma turi būti didžiausia suma iš šių:
a) prievolių įvykdymo užtikrinimo suma, nustatyta šio straipsnio 1 ar 2 dalyje;
b) 200 000 eurų, organizuojant keliones užsakomaisiais skrydžiais;
c) 7 procentai paeiliui einančių paskutinių praėjusių ir pasibaigusių keturių ketvirčių kelionių organizatoriaus pajamų sumos už organizuotų turistinių kelionių pardavimą pagal visas kelionių organizatoriaus sudarytas organizuotos turistinės kelionės sutartis;
d) kelionių organizatoriaus gautų įplaukų suma pagal visas kelionių organizatoriaus sudarytas ir dar neįvykdytas organizuotos turistinės kelionės sutartis.
4. Kelionių organizatorius - Išvykstamasis ir atvykstamasis turizmas / Išvykstamasis ir vietinis turizmas / Atvykstamasis ir vietinis turizmas / Išvykstamasis, atvykstamasis ir vietinis turizmas
Jei esate kelionių organizatorius bei vykdote išvykstamojo turizmo kelionių organizatoriaus ir atvykstamojo turizmo kelionių organizatoriaus veiklas, išvykstamojo turizmo kelionių organizatoriaus ir vietinio turizmo kelionių organizatoriaus veiklas, atvykstamojo turizmo kelionių organizatoriaus ir vietinio turizmo kelionių organizatoriaus veiklas arba išvykstamojo turizmo kelionių organizatoriaus, atvykstamojo turizmo kelionių organizatoriaus ir vietinio turizmo kelionių organizatoriaus veiklas, prievolių įvykdymo užtikrinimo suma skaičiuojama vadovaujantis aukščiau nurodyta 3 dalimi.


EN