Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Darbdavio civilinės atsakomybės draudimas

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO darbdavio civilinės atsakomybės draudimas

Siųsti užklausą
arba

Atvykite pas mus į artimiausią ERGO klientų aptarnavimo skyrių.

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO darbdavio civilinės atsakomybės draudimas

Siųsti užklausą
arba

Atvykite pas mus į artimiausią ERGO klientų aptarnavimo skyrių.

Trumpai apie paslaugą

Darbdavys privalo užtikrinti saugias darbo sąlygas savo darbuotojams. Tai didelė atsakomybė, juk darbuotojui susižalojus/mirus darbo metu, pakeliui į/iš darbo, galite būti patraukti atsakomybėn. Tai gali nutikti nukentėjusiajam darbe įrodžius, kad jam padarytos žalos neatlygina socialinis draudimas, arba nukentėjusysis mano, kad jam padaryta neturtinė žala, taip pat, kai įmonės veikla susijusi su didesnio pavojaus šaltinio valdymu (pavyzdžiui, pastatais, įranga, mašinomis). ERGO darbdavio civilinės atsakomybės draudimas padės Jums išvengti didelių išlaidų tokiose ir panašiose situacijose.

Ką atlyginame?

  1. Žalą dėl darbuotojo sužalojimo ar mirties bei dėl to patirtas išlaidas
  2. Negautas pajamas, kurias darbuotojas būtų gavęs, jeigu nebūtų įvykęs nelaimingas atsitikimas
  3. Neturtinę žalą
  4. Bylinėjimosi išlaidas

Kodėl verta rinktis ERGO darbdavio civilinės atsakomybės draudimą?

Atstovavimas

Nagrinėsime gautas pretenzijas ir atstovausime darbdaviui teisme savo lėšomis, tačiau teismo sprendimas nėra būtinas, kad būtų išmokėta draudimo išmoka.

Platus rizikų spektras

Atlyginsime ne tik patirtą darbuotojo žalą sveikatai, bet ir negautas pajamas, neturtinę žalą.

Lanksti kainodara

Galėsite susikomplektuoti Jums tinkamiausią rizikų paketą.


Pasirinkite Jums aktualias rizikas

Skirtingoms įmonėms aktualios skirtingos draudimo apsaugos sąlygos. Kiekvienai įmonei siūlome konsultacijas tam, kad parinktume tinkamą ir labiausiai vykdomos veiklos pobūdį bei Jūsų poreikius atitinkančią draudimo apsaugos apimtį. 


EN

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau