Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Lengva, nes rūpi.

Svarbūs dalykai – nebūtinai turi būti sudėtingi. Mes žinome, kaip Jums svarbu apsaugoti savo šeimą, namus, sveikatą ar net ilgai lauktą kelionę, todėl siekiame, kad apsidrausti galėtumėte kuo paprasčiau, aiškiomis ir suprantamomis sąlygomis bei su pasitikėjimu. Juk su mumis kuriate savo ateities planus.

ERGO misija – palengvinti draudimą nuo pirmojo iki paskutinio žingsnio: pradedant automatizuotais bei skaitmenizuotais procesais ir baigiant nuoširdžiu konsultantų rūpesčiu bei pagalba, nutikus nelaimingam įvykiui.

Esame draudimo bendrovė, kuriai rūpi.


ERGO grupė

Esame tarptautinės ERGO grupės „ERGO Group AG“ dalis, kuri atstovaujama daugiau nei 26 šalių Europoje bei Azijoje. Grupėje dirba apie 38.700 darbuotojų ir pardavimo partnerių. Grupės metinės įmokos sudaro daugiau kaip 20 mlrd. eurų, o klientams apmokėtų žalų suma siekia 15 mlrd. eurų.

ERGO priklauso Munich Re. Tai yra viena didžiausių perdraudimo grupių pasaulyje.

Daugiau informacijos apie ERGO Group AG skaitykite čia


ERGO Baltijos šalyse

Picture ERGO Baltijos salyse

ERGO yra viena pirmaujančių draudimo grupių Baltijos šalyse, siūlanti ne gyvybės, gyvybės bei sveikatos draudimą. Metinė įmokų suma ERGO Baltijos šalyse sudaro daugiau kaip 357 mln. eurų. Per metus ERGO Baltijos šalyse klientams apmokėjo žalų už daugiau kaip 170 mln. eurų. Daugiau nei 670 tūkst. klientų Baltijos šalyse pasitiki ERGO grupės paslaugomis, patirtimi bei finansiniu stabilumu.

Baltijos šalyse veikiančios ERGO bendrovės yra tarptautinės ERGO grupės dalis. Tai viena didžiausių draudimo grupių Europoje. ERGO atstovaujama daugiau nei 26 šalių Europoje bei Azijoje.

Pagrindinis ERGO akcininkas yra viena didžiausių pasaulyje perdraudimo grupių „Munich Re“.

 

 

640.000

Klientų Baltijos šalyse

280 mln. €

ERGO Baltijos šalyse metinės įmokos

37.000

Darbuotojų dirba ERGO grupėje


ERGO Lietuvoje

Picture ERGO Lietuvoje

Anksčiau Lietuvoje kaip ADB „ERGO Lietuva“ veikusi ne gyvybės draudimo bendrovė, sėkmingai sujungus tris ERGO ne gyvybės draudimo bendroves Baltijos šalyse, nuo 2013 m. sausio 14 dienos tęsia draudimo veiklą nauju pavadinimu – ERGO Insurance SE Lietuvos filialas. Tai tvirtas rinkos pozicijas transporto, turto, civilinės atsakomybės ir kitose draudimo rūšyse turinti ne gyvybės draudimo bendrovė, veikianti jau nuo 1991 metų.

Po sėkmingo ERGO gyvybės draudimo bendrovių Baltijos šalyse susijungimo, gyvybės draudimo veikla nuo 2011 m. sausio 3 d. tęsiama ERGO Life Insurance SE vardu. Bendrovė įsteigta 1995 metais.

ERGO Life Insurance SE – pirmoji Europos bendrovė, kurios pagrindinė būstinė įkurta Lietuvoje.

Istorija

1991 m.
Gegužės mėn. įsteigta Lietuvos ir Vokietijos UAB „Drauda“ tapo pirmąja privataus užsienio kapitalo draudimo bendrove Lietuvoje. Devynerius metus ji priklausė Vokietijos draudimo grupei „Alte Leipziger“. Kartu su vokišku kapitalu buvo perduota patirtis ir gilios draudimo tradicijos, taip pat sudarytos sąlygos stabiliai ir efektyviai veiklai plėtoti.
1995 m.
Įsteigta pirmoji Lietuvoje gyvybės draudimo bendrovė „Draudos gyvybės draudimas“.
2000 m.
Sausio mėn. draudimo bendrovių pagrindiniu akcininku tapo Vokietijos ERGO draudimo grupė.
2001 m.
Rugsėjo 20 d. „Drauda“ pakeitė pavadinimą į ERGO Lietuva. Suvienodinti vienai iš didžiausių Europos draudimo grupei ERGO priklausančių bendrovių pavadinimus nuspręsta siekiant kurti bendrą identitetą ir gerinti paslaugų teikimo efektyvumą.
2001 m.
Vasarą ERGO draudimo grupė Vokietijoje tapo pagrindine ne gyvybės draudimo bendrovės „Preventa“ akcininke.
2002 m.
Bendrovė „Preventa“ visiškai suvienyta su ERGO Lietuva.
2004 m.
Centralizuotas valdymas Baltijos šalyse, įsteigiant bendrą Valdybą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikiančioms bendrovėms.
2006 m.
ERGO Lietuva ir ERGO LIETUVA GYVYBĖS DRAUDIMAS tapo pirmosiomis bendrovėmis Lietuvoje, pradėjusiomis skaičiuoti veiklos rezultatus pagal tarptautinius finansinės atskaitomybės standartus (IFRS).
2007 m.
ERGO Lietuva pagal sąnaudų kvotą tapo viena efektyviausių draudimo bendrovių Lietuvoje.
2008 m.
ERGO draudimo grupė nusprendė centralizuoti gyvybės draudimo veiklą Lietuvoje, o Estijoje stiprinti pensijų fondų bendrovę.
2010 m.
ERGO draudimo grupė Baltijos šalyse įsigijo Norvegijos draudimo bendrovės „Vital Forsikring“ ASA filialų Lietuvoje ir Latvijoje gyvybės draudimo portfelius ir pradėjo bendradarbiavimą su DnB NORD banku. 2010 m. rugsėjo 15 d. oficialiai perimtas Vital gyvybės draudimo portfelis ir įžengta į labai svarbią strateginę verslo sritį – draudimo produktų pardavimą per banką (bancassurance).
2011 m.
Sausio 3 d. ERGO draudimo grupė sujungė tris gyvybės draudimo bendroves Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje į vieną bendrą Europos bendrovę ERGO Life Insurance SE. Tai pirmoji Europos bendrovė, kurios pagrindinė būstinė įkurta Lietuvoje.
2013 m.
Sausio 2 d. sėkmingai sujungus tris ERGO ne gyvybės draudimo bendroves Baltijos šalyse įsteigta Europos bendrovė – ERGO Insurance SE. Anksčiau Lietuvoje kaip ADB „ERGO Lietuva“ veikusi ne gyvybės draudimo bendrovė nuo 2013 m. sausio 14 dienos tęsia draudimo veiklą nauju pavadinimu - ERGO Insurance SE Lietuvos filialas.
2014 m.
Birželį „Verslo žinių“ ir karjeros portalo „cv.lt“ rengiamuose „Geidžiamiausio darbdavio“ rinkimuose ERGO Lietuvoje stambių įmonių kategorijoje pripažinta geidžiamiausiu darbdaviu tarp draudikų.
2015 m.
Rinkai pristatyta ERGO mobilioji programėlė, skirta klientams kreiptis dėl sveikatos draudimo kompensacijos. Vėliau programėlė papildyta ir nauja skiltimi „Dirbk ir būk sveikas“. Joje pateikta daug patarimų apie sveikatą, sveiką gyvenseną. Kita nauja mobiliosios programėlės funkcija – apdraustieji gali matyti savo esamas sveikatos draudimo sumas, jų panaudojimą bei esamą likutį.
2016 m.
Birželį Lietuvoje pirmą kartą atliktas „Verslo reputacijos indekso“ tyrimas, kurio duomenimis, ERGO Lietuvoje yra tarp 10 geriausią reputaciją turinčių bendrovių Lietuvoje.
2016 m.
ERGO Lietuvoje pelnė „Best Buy Award“ apdovanojimą. Apdovanojimą skyrusi tarptautinė organizacija ICERTIAS (International Certification Association) atliko gyventojų apklausą, iš kurios paaiškėjo, kad gyventojai transporto ir turto draudimo srityse geriausiai vertina ERGO paslaugų kokybės ir kainos santykį.
2016 m.
Prestižiniuose Europos verslo apdovanojimuose (angl. European Business Awards) „ERGO Insurance“ Lietuvoje išrinkta nacionaline inovacijų lydere ir pripažinta viena inovatyviausių bendrovių visoje Europoje.
2016 m.
Rugsėjį ERGO Lietuvoje pristatė vairuotojams mobiliąją programėlę „Vairuok saugiai“. Tai – bendra ERGO, Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos iniciatyva, kuria siekiama skatinti saugaus vairavimo kultūrą šalyje.
2018 m.
Remiantis „DDB Brand Capital“ prekių ženklų tyrimo duomenimis (2018 m.), ERGO pripažinta geriausią kainos ir kokybės santykį siūlančia draudimo bendrove Lietuvoje.
2020 m.
ERGO Lietuvoje įvardinta geriausiai klientus aptarnaujančia ne gyvybės draudimo sektoriaus įmone (remiantis bendrovės „Dive Lietuva“ slapto pirkėjo tyrimu).
2021 m.
ERGO Lietuvoje antrus metus iš eilės įvardinta geriausiai klientus aptarnaujančia ne gyvybės draudimo sektoriaus įmone (remiantis bendrovės „Dive Lietuva“ slapto pirkėjo tyrimu).
2022 m.
ERGO Lietuvoje gavo atitikties ISO aplinkosaugos standartui sertifikatą. ISO 14001:2015 skirtas toms organizacijoms, kurios siekia užtikrinti sistemingą savo atsakomybės aplinkosaugos srityje valdymą, padedantį įgyvendinti darnaus vystymosi tikslų aplinkosaugos komponento uždavinius.
EN