Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Asmens sveikatos draudimas

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO asmens sveikatos draudimas

Siųsti užklausą
arba

Atvykite pas mus į artimiausią ERGO klientų aptarnavimo skyrių.

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO asmens sveikatos draudimas

Siųsti užklausą
arba

Atvykite pas mus į artimiausią ERGO klientų aptarnavimo skyrių.

Trumpai apie paslaugą

ERGO asmens sveikatos draudimas suteiks Jums galimybę gydytis pasirinktose sveikatos priežiūros įstaigose, pirkti vaistus, lankytis pas odontologą, naudotis reabilitacijos paslaugomis daug negalvojant apie išlaidas, nes jas kompensuosime mes.

Jeigu Jus apdraudė darbdavys, Jums galioja darbuotojų sveikatos draudimo sąlygos.

 

Gerb. kliente, sveikatos draudimo žalas paprastai ir patogiai galite pateikti per ERGO sveikatos draudimo programėlę. Plačiau apie tai, kaip naudotis programėle, skaitykite ČIA.

Kompensuojamos paslaugos

Ambulatorinis gydymas

Dantų gydymas

Stacionarinis gydymas

Sunkių ligų gydymas

Gydymas po nelaimingų atsitikimų

Kodėl verta rinktis ERGO asmens sveikatos draudimą?

Galimybė rinktis

Galėsite rinktis pageidaujamą valstybinę ar privačią gydymo įstaigą, gydytoją specialistą ir prireikus greitai gauti kokybiškas paslaugas.

Saugumo jausmas

Kiekviena diena taps ramesne žinant, kad pasirūpinote savo ir šeimos narių sveikata.

Jokių eilių

Visi žinome, kad netikėtai užklupusi liga nelaukia. Gydymas Jums bus suteiktas taip greitai, kaip tai įmanoma.

Paskata tikrintis sveikatą

Jums suteiktas gydytojų konsultacijas ir tyrimus apmokėsime ir tuo atveju, jei gydytojai nenustatys ligos ar atliktų tyrimų rezultatai neperžengs normos.

Plati apsaugos teritorija

Stacionarinio gydymo ir sunkių ligų gydymo draudimo apsauga Jums galios ir Latvijoje bei Estijoje.

Ilgi gydymosi terminai

Susirgę sunkia liga, galėsite tęsti gydymą ištisus metus po įvykio pripažinimo dienos.

EN

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau