Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

WOW! Va čia tai kasko!

ERGO Kasko 900x302

   „Mobilusis kasko“

Turint „Mobilųjį kasko“, ERGO kasko draudimo apsauga galioja vairuojant ne tik savo, bet ir kitus automobilius.
„Mobilusis kasko“ suteikiamas įsigijus „ERGO visų rizikų kasko“ draudimą su „Pagalba kelyje“ ir vairuotojo bei keleivių draudimu nuo nelaimingų atsitikimų.

   „Pagalba kelyje“ 24/7:

• transporto priemonės pervežimas automobilio sugadinimo, gedimo ar vairuotojo sveikatos sutrikimo atveju;
• pakaitinis automobilis iki 15 dienų;
• degalų pristatymas;
• kelionės pratęsimas ar grįžimas atgal;
• nakvynė viešbutyje, jei nėra galimybės tęsti kelionės;
• atsarginių raktelių pristatymas;
• nuvykimas bei grįžimas iš autoserviso;
• pagalba užklimpus.

   Automobilio transportavimas, kelionės tęsimas ir raktelių paėmimas

Jei pakeliui į svarbų susitikimą ar kur kitur suges Jūsų automobilis, galėsite tęsti kelionę ERGO apmokėtu transportu, o „Pagalbos kelyje“ darbuotojai atvyks iki Jūsų paimti automobilio raktelių ir dokumentų bei nutransportuos automobilį į Jūsų nurodytas remonto dirbtuves.

   „Atsakingasis kasko“

Atlyginame žalą kitiems asmenims tais atvejais, kai neatlygina privalomasis draudimas, t.y. ne eismo įvykio metu (pvz., kilus gaisrui mašinoje, durelių atidarymo metu).

   Nestacionarios įrangos draudimas

Apdraudžiame papildomą įrangą (pvz., dviračių laikiklius su dviračiais, valtis, sumontuojamas bagažines ir pan.).

  Padangų draudimas

Atlyginsime padangų įsigijimo ir keitimo išlaidas, nesvarbu, kas nutiko: ar patekote į eismo įvykį, ar padanga buvo pradurta, ar kitaip sugadinta.

   Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Nuo nelaimingų atsitikimų apdrausime ne tik Jus, bet ir Jūsų keleivius, važiuojančius, įlipančius ar išlipančius iš apdrausto automobilio.

Detalios sąlygos pateiktos ERGO transporto priemonių draudimo taisyklėse Nr. 030.

Gaukite geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą: kreipkitės į savo ERGO draudimo konsultantą, skambinkite ERGO tel. 1887 arba tiesiog spauskite čia:
EN

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau