Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Trumpai apie paslaugą

Papildomu draudimu nuo nelaimingų atsitikimų gali būti apdraustas bet kuris ERGO universaliu gyvybės draudimu apdraustas asmuo nuo pat gimimo iki 69 metų imtinai, draudimo apsauga galioja iki 70 metų. Draudimo apsauga galioja visą parą ir visame pasaulyje.

Nuo ko galime apdrausti?

 • Mirtis
  Mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju išmokėsime visą šiai draudimo rizikai nustatytą draudimo sumą.
 • Negalia
  Draudžiamojo įvykio atveju išmokėsime negalios atvejui skirtos draudimo sumos dalį, priklausomai nuo negalios laipsnio.
 • Kaulų lūžiai
  Draudimo išmoką išmokėsime neatsižvelgdami į tai, ar šio lūžio pasekmė bus pastovi negalia ar ne.
 • Laikina negalia
  Šis draudimas apima tokius įvykius: galvos ir stuburo smegenų traumos, meniskų plyšimai, sausgyslių, raiščių, raumenų plyšimai ir patempimai, sąnarių išnirimai, trauminiai vidaus organų pažeidimai, minkštųjų audinių plyšimai (žaizdos), nudegimai, nušalimai ir kiti pažeidimai.

Galite rinktis ir šias draudimo apsaugas:

 • Dienpinigiai
  Dienpinigius išmokėsime, jei dėl nelaimingo atsitikimo apdraustas asmuo laikinai netenka darbingumo. Draudimo išmokos dydis už kiekvieną nedarbingumo dieną yra nustatomas draudimo liudijime.
 • Papildoma medicininė pagalba
  Pasirinkus šią draudimo nuo nelaimingų atsitikimų apsaugą papildomai padengsime kosmetinių plastinių operacijų bet kurioje kūno vietoje išlaidas; paieškos ir gelbėjimo darbų, sužaloto ar mirusio apdraustojo pervežimo išlaidas.
 • Įprastinė medicininė pagalba
  Įprastinės medicininės pagalbos apsauga galioja plačiausią nelaimingų atsitikimų draudimo rizikų paketą pasirinkusiems apdraustiesiems, t.y. apsidraudusiems mirties, negalios ir kaulų lūžių, bei laikinos negalios atveju. Tuomet apdraustajam atlyginamos nelaimingo atsitikimo pasekmėms pašalinti būtinos plastinės operacijos, reabilitacijos išlaidos, psichologinės pagalbos išlaidos, kurios numatytos draudimo taisyklėse.
 • Papildoma pagalba
  Įsigijus šią draudimo nuo nelaimingų atsitikimų apsaugą padengsime papildomos pagalbos išlaidas: paieškos ir gelbėjimo darbų, sužaloto ar mirusio apdraustojo pervežimo išlaidas. Atlyginamos įvairios medicininės pagalbos, būtinų medicininių tyrimų, gyvenamosios vietos pritaikymo, psichologo pagalbos ir kitos draudimo taisyklėse nustatytos išlaidos. Taip pat numatytos išmokos ūmių susirgimų atvejais.

Kodėl verta rinktis ERGO papildomą draudimą nuo nelaimingų atsitikimų?

Didesnė nauda

Jei pasirinksite mirties, negalios, kaulų lūžių ir laikinos negalios rizikas, taip pat atlyginsime ir gydymo išlaidas iki 1500 Eur už kosmetinių defektų ar subjaurojimų, atsiradusių dėl nelaimingo atsitikimo, gydymą bei reabilitacijos ir psichologinės pagalbos išlaidas, nustačius negalią.

Papildoma pagalba

Papildomos pagalbos draudimas padengs Jūsų išlaidas dėl ortopedijos technikos įsigijimo ar nuomos, diagnostinių ar radiologinių tyrimų, žaizdų susiuvimo ar perrišimo. Apdraustojo mirties, neįgalumo ar darbingumo netekimo atveju - kompensuojamos būtinos psichologo pagalbos kitiems apdraustiems šeimos nariams išlaidos, apdraustojo neįgalumo ar darbingumo netekimo atveju - gyvenamosios aplinkos pritaikymo išlaidos, o mirties atveju – laidojimo/kremavimo išlaidos (sąlygos ir sumos nustatytos draudimo taisyklėse), taip pat paieškos ir gelbėjimo darbų, sužaloto ar mirusio apdraustojo pervežimo išlaidas.
Teikiama draudimo apsauga laisvalaikio mėgėjiško sporto atveju.

Lanksčios įmokos

Draudimo atskaitymų dydis priklauso nuo apdraustojo veiklos rūšies, pobūdžio ir jo amžiaus.

EN