Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Visos naujienos

2023.09.08

Pabradėje atidaryta nauja ERGO atstovybė: kviečia pasinaudoti įvairiais pasiūlymais

Save, artimuosius ar savo turtą apdrausti svarstantys Pabradės gyventojai nuo šiol tai padaryti galės gerokai paprasčiau. Rugsėjo 1 d. Pabradėje, Padubingės g. 1, duris atvėrė nauja ERGO atstovybė, kurioje gyventojai galės konsultuotis ir tartis draudimo klausimais bei sudaryti juos dominančias sutartis. Pasirūpinti tuo dabar skatina ir įvairios akcijos, taikomos naujos atstovybės atidarymo proga.

„Pastebėjome, kad poreikis apsidrausti Pabradėje ir visoje Švenčionių rajono savivaldybėje pastaraisiais metais yra itin išaugęs. Gyventojai domisi įvairiais draudimo produktais ir renkasi ne tik privalomą transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimą, bet ir kitus draudimo sprendimus, skirtus apsaugoti savo turtą ir sveikatą. Norėdami, kad gauti konsultacijas apie visas šias paslaugas ar jas užsakyti Pabradės gyventojams būtų patogiau, nusprendėme čia atidaryti naują atstovybę“, – sako ERGO Pabradės atstovybės darbuotoja Alicija Kulevič.

Draudimo specialistė pastebi, kad šiandien gyventojai suvokia, jog net ir didžiausias atsargumas ne visuomet apsaugo nuo nemalonių situacijų bei nuostolių. Todėl vis dažniau stengiasi pasirūpinti apsauga nuo įvairių rizikų ir užsitikrinti finansinį stabilumą nutikus nelaimei. Anot A. Kulevič, dabar puiki proga tą padaryti ne tik dėl patogiau teikiamų paslaugų, bet ir įvairių siūlomų akcijų.

„Šiuo metu siūlome net keturias ERGO akcijas esamiems ir būsimiems klientams. Iki rugsėjo pabaigos pratęsiant jau turimą ar sudarant naują automobilio Kasko draudimo sutartį, klientams dovanojame net tris nulines išskaitas: susidūrimams su gyvūnais, vagystės atveju ir gamtinių jėgų padarytai žalai. Prasidėjus naujiems mokslo metams kviečiame pagalvoti ir apie vaikų nelaimingų atsitikimų draudimą. Įsigijus jį akcijos laikotarpiu papildomai dovanojame ligų draudimą, tėvų ar globėjų civilinės atsakomybės draudimą dėl moksleivio oficialių atostogų metu padarytų „išdaigų“ bei platų finansinių nuostolių draudimą“, – pasakoja draudimo specialistė A. Kulevič.

Pasiūlymų ras ir norintys apsidrausti turtą – draudžiant nuolat gyvenamą būstą metams iki rugsėjo pabaigos dovanojamos trys nulinės išskaitos: dviračių, vaikiškų ir neįgaliųjų vežimėlių draudimui už draudimo vietos ribų, nuostoliams dėl ugnies ir gamtos jėgų bei namų turtui kieme, automobilyje ar viešbutyje.

Na o planuojančius prasiilginti vasarą ir vykti atostogų rugsėjo mėnesį ERGO kviečia apsidrausti nelaimingų atsitikimų draudimu – šiuo metu jam suteikiama didesnė – 1000 eurų vietoje 300 eurų – draudimo suma susirgimui nuo erkinio encefalito bei dovanojamas papildomas medicininių išlaidų draudimas, kuriuo atlyginamos išlaidos už vaistus, tvarstymo medžiagas, įtvarus ar ramentus, reikalingus patyrus traumą.

Naujasis ERGO padalinys Pabradėje, Padubingės g. 1, susidomėjusiųjų draudimu laukia pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 8 iki 17 val., penktadieniais – iki 16 val. Pertrauka 13-14 val.

Daugiau informacijos: Alicija Kulevič, tel. +370 655 49900.

EN