Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo užtikrinimo laidavimo draudimas

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo užtikrinimo laidavimo draudimas

Siųsti užklausą
arba

Atvykite pas mus į artimiausią ERGO klientų aptarnavimo skyrių.

Sužinokite, kiek Jums kainuos ERGO kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo užtikrinimo laidavimo draudimas

Siųsti užklausą
arba

Atvykite pas mus į artimiausią ERGO klientų aptarnavimo skyrių.

Trumpai apie paslaugą

Jei esate kelionių organizatorius ar ketinate tuo užsiimti, greičiausiai žinote, kad kelionių organizatoriaus prievolės turi būti užtikrintos laidavimo draudimu, t.y. kiekvienas kelionių organizatorius turi pasirašyti laidavimo draudimo sutartį su draudimo įmone. Organizuojant keliones gali kilti netikėčiausių nesklandumų. Kreipkitės į mus ir mes įsipareigosime sutartyje nustatyta suma kompensuoti trečiųjų asmenų (turistų) nuostolius, atsiradusius dėl Jūsų, kaip kelionių organizatoriaus, prievolių neįvykdymo pagal su turistu sudarytą sutartį.


Draudžiamuoju įvykiu laikomas kelionių organizatoriaus prievolių nevykdymas dėl bent vienos iš šių priežasčių:

Kelionių organizatoriaus pažymėjimo panaikinimas

Nemokumas

Bankroto bylos iškėlimas

Paslaugų nesuteikimas ir už turizmo paslaugų teikimo sutartį sumokėtos sumos negrąžinimas


Draudimo variantai

 1. Vietinis turizmas
  Jei verčiatės tik vietiniu turizmu, draudimo suma turi būti ne mažesnė kaip 3 tūkstančiai eurų. 
 2. Išvykstamasis turizmas, neorganizuojant kelionių užsakomaisiais skrydžiais
  Jei verčiatės išvykstamuoju turizmu neorganizuodami kelionių užsakomaisiais skrydžiais, draudimo suma turi būti ne mažesnė kaip 7 procentai nuo planuojamų organizuotų turistinių kelionių pardavimo įplaukų sumos per ateinančius keturis ketvirčius, bet ne mažiau kaip nuo metinių (skaičiuojant pagal paeiliui einančius paskutinius praėjusius ir pasibaigusius keturis ketvirčius) įplaukų sumos už organizuotų turistinių kelionių pardavimą pagal visas kelionių organizatoriaus sudarytas išvykstamojo turizmo paslaugų teikimo sutartis. Visais atvejais įvykdymo užtikrinimo suma turi būti ne mažesnė kaip 50 tūkstančių eurų.
 3. Išvykstamasis turizmas, organizuojant keliones užsakomaisiais skrydžiais
  Jei verčiatės išvykstamuoju turizmu organizuodami keliones užsakomaisiais skrydžiais, draudimo suma turi būti ne mažesnė kaip 7 procentai nuo planuojamų organizuotų turistinių kelionių pardavimo įplaukų sumos per ateinančius keturis ketvirčius, bet ne mažiau kaip nuo metinių (skaičiuojant pagal paeiliui einančius paskutinius praėjusius ir pasibaigusius keturis ketvirčius) įplaukų sumos už organizuotų turistinių kelionių pardavimą pagal visas kelionių organizatoriaus sudarytas išvykstamojo turizmo paslaugų teikimo sutartis. Visais atvejais įvykdymo užtikrinimo suma turi būti ne mažesnė kaip 200 tūkstančių eurų.
 4. Vietinis ir išvykstamasis turizmas
  Jei vykdote vietinio ir išvykstamojo turizmo veiklą, prievolių įvykdymo užtikrinimo suma skaičiuojama vadovaujantis šios dalies 2 arba 3 punktu.

EN

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau