Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Visos naujienos

Programėlė „Vairuok saugiai“

Tapkite geresniu vairuotoju su programėle „Vairuok saugiai“, kuri padės Jums stebėti tris pagrindinius Jūsų vairavimo parametrus:

  • greičio viršijimą
  • staigų stabdymą
  • pavojingą pagreitėjimą

Kaip naudotis? Tiesiog įsijunkite programėlę prieš pradėdami vairuoti, nuvažiuokite bent 3 km atstumą, o baigę vairuoti sustabdykite programą. Jūsų važiavimas bus įvertintas balais nuo 0 iki 10, atsižvelgiant į tai, kaip saugiai vairavote. Kuo pavyzdingiau vairuosite – tuo daugiau taškų surinksite!

Programa nerenka jokių asmeninių duomenų, kurie leistų identifikuoti naudotoją. Programos vertinami duomenys gali būti naudojami tik programos tobulinimui ir kaip apibendrinta statistinė informacija.

Ekranas

Programos naudojimo sąlygos ir taisyklės

Programa „Vairuok saugiai“ – tai mobilioji programa, skirta skatinti vairuotojus vairuoti saugiai ir atsakingai, neviršyti saugaus greičio ir vengti pavojingų manevrų. 

Atsisiųsdami, įsidiegdami ir naudodami Programą, Jūs sutinkate su Programos naudojimo sąlygomis ir taisyklėmis (toliau – Taisyklės) bei įsipareigojate jų laikytis. Jeigu nesutinkate su Taisyklėmis, Jūs neturite teisės naudotis Programa, o pradėję naudotis ir nebesutikdami su Taisyklių nuostatomis, privalote nedelsiant nutraukti naudojimąsi Programa ir panaikinti ją iš savo įrenginio.

Taisyklėse vartojami terminai:

Jūs - Jūs, šios Programos naudotojas;
ERGO – ERGO Insurance SE Lietuvos filialas;
Programa - ši mobilioji programa;
Turinys – bet kokia forma Turinio teikėjo pateikiama informacija (tekstai, vaizdai, video ir audio medžiaga ir kt.), įskaitant komercinius pasiūlymus;
Kūrėjas – bet kuris fizinis ar juridinis asmuo, dalyvavęs Programos kūrime;
Įrenginys – elektroninis prietaisas, kuriame veikia Programa;
Turinio teikėjas - asmuo, kuriantis arba suteikiantis Turinį, naudojamą Programoje;

Licencija

Jums suteikiama standartinė Programos naudojimo licencija, kuri suteikia Jums teisę įdiegti Programą į Jūsų Įrenginį ir naudoti ją be jokių raštu iš anksto su Kūrėju nesuderintų pakeitimų. Naudotis programa kitais tikslais, nei numatyta šiose Taisyklėse, yra draudžiama.

Standartinė licencija suteikia Jums teisę peržiūrėti Programoje pateikiamą Turinį, bet nesuteikia teisės šį Turinį kopijuoti, naikinti, platinti viešai, išskyrus atvejus, kai Turiniu dalinamasi pačioje Programoje numatytais būdais: naudojantis tam skirtomis Programos funkcijomis, pvz., dalinantis informacija socialiniuose tinkluose.

Jums suteikiama teisė naudotis Programa ir Turiniu nemokamai. Licencija galioja be teritorijos ir galiojimo laiko apribojimų, išskyrus atvejus, kuomet ERGO vienašališkai nuspręs Programą panaikinti.

Kūrėjas pasilieka teisę Programoje suprogramuoti priemones, apsaugančias nuo neteisėto Programos ir Turinio panaudojimo aukščiau nurodytais būdais. Jūs sutinkate ir įsipareigojate neapeiti šių priemonių ir kitais būdais netrikdyti jų veikimo.

Atsakomybė

Naudodamiesi Programa, Jūs sutinkate priimti ją tokią, kokia ji yra, bei prisiimate visą riziką, susijusią su sąžiningu ir saugiu naudojimusi Programa ir joje esančiu Turiniu, bei dėl nuo ERGO, Kūrėjų ir/ar Turinio teikėjų nepriklausančių priežasčių neturėjimu galimybės naudotis Programa ir Turiniu.

ERGO, Kūrėjai ir Turinio teikėjai nesuteikia tiesioginių, netiesioginių ar numanomų garantijų už Programos arba Turinio išsamumą, teisingumą, tikslumą, atitiktį konkrečiam naudojimo tikslui ar poreikiams ir veikimo stabilumą.

ERGO, Kūrėjai ir Turinio teikėjai atleidžiami nuo atsakomybės už bet kokią Jums sukeltą žalą ir nuostolius, atsiradusius dėl Programos ar Turinio naudojimo arba negalėjimo jais naudotis, išskyrus įrodžius ERGO, Kūrėjų ir/ar Turinio teikėjų kaltę dėl žalos ir nuostolių kilimo.

Jūs įsipareigojate naudoti Programą tik laikydamiesi kelių eismo taisyklių reikalavimų dėl naudojimosi mobiliojo ryšio įrenginiais vairuojant.

Jūs sutinkate naudoti Programą sąžiningai ir nedarant žalos ERGO, Kūrėjams ir Turinio teikėjams arba trečiosioms šalims. Pažeidus šias Taisykles, atsakomybė taikoma Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
 
Asmens duomenys

Programa nerenka nei Jūsų, nei kitų fizinių asmenų duomenų. Esant Jūsų sutikimui, Programa tvarkys Jūsų duomenis, susijusius tik su Jūsų nurodyto elektroninio pašto adresu.

Programos veikimui užtikrinti asmeniniai nei Jūsų, nei kitų fizinių asmenų duomenys nereikalingi.

Asmens duomenys, kurie gali būti nurodomi, sukuriant vartotojo paskyrą ar parsisiunčiant Programą, be Jūsų ar kitų trečiųjų asmenų išankstinio sutikimo nebus naudojami ERGO, Kūrėjų ir Turinio teikėjais.

Programa gali rinktis neasmeninius naudojimo duomenis, kurie būtų panaudojami statistiniais tikslais tik agreguoti ir be galimybės nustatyti konkrečius asmenis.

Duomenų perdavimas

Informacija apie Įrenginio vietą yra naudojama tik nustatyti judėjimo greitį ir užtikrinti galimybę suteikti aktualią informaciją apie oro sąlygas.

Programos funkcija, leidžianti pagal surinktus kelionės duomenis įvertinti vairavimą taškais, veikia tik jei kelionės fiksavimo pabaigoje Įrenginys turi interneto ryšį ir Programa gali prisijungti prie reikalingų serverių. Jūs suprantate ir sutinkate, kad šiame procese gali būti trukdžių. ERGO, Kūrėjai ir Turinio teikėjai jokiomis aplinkybėmis nebus atsakingi už Programos prarastus duomenis ir galimybės užfiksuoti Jūsų surinktus taškus nebuvimą, jeigu proceso metu būtų prarastas palydovinis ryšys ir/ar interneto ryšys.

Duomenų perdavimas mobiliojo ryšio tinklais, susijęs su Programos naudojimu, gali sukelti jums papildomų išlaidų. Jūs sutinkate mokėti šias išlaidas kaip numatyta sutartyje tarp Jūsų ir Jūsų mobiliojo ryšio operatoriaus.

Programa naudoja Valstybinės reikšmės kelių eismo informacinės sistemos greičio limitų duomenis. Prieigą prie sistemos teikia Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

Bendrosios nuostatos

ERGO pasilieka teisę vienašališkai keisti šias Taisykles ir pasinaudoti teise nutraukti Programos veikimą, jei Jūs nesutiksite su Taisyklių pokyčiais. Aktualią Taisyklių redakciją visuomet rasite ERGO Interneto svetainėje www.ergo.lt/vairuok. Kilus ginčams dėl Jums taikytinos Taisyklių redakcijos, visais atvejais pirmenybė teikiama redakcijai, kuri konkretaus įvykio metu buvo galiojanti ir paskelbta ERGO Interneto svetainėje.

ERGO pasilieka teisę vienašališkai keisti Programos veikimo ir informacijos apdorojimo principus.

Jūs bet kuriuo metu ir be jokių įsipareigojimų ERGO, Kūrėjams ir Turinio tiekėjams, turite teisę atsisakyti naudotis Programa ir panaikinti ją iš savo įrenginio.

EN

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau