Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Planas: gyvenimas

ERGO Gyvybes draudimas 900x251

Turime laisvę kurti savo gyvenimą kaip norime – investuoti į jaukius namus, savo vaikų ateitį, išsvajotas keliones. Visgi, planuojant ateitį turėtume atsižvelgti ir į galimus netikėtumus, kurie gali sumažinti įprastas pajamas. Tokiais atvejais į pagalbą Jums gali ateiti ERGO.

Tiek Jūsų, tiek artimųjų ateitį nuo finansinių netikėtumų gali padėti apsaugoti ERGO gyvybės draudimas. Siūlome kiekvieno poreikius atitinkančius produktus, pritaikytus investuojantiems į savo vaikų ateitį, šeimos finansinį stabilumą, ar – aprūpintą gyvenimą išėjus į pensiją. Papildomai galite pasirinkti kritinių ligų draudimą, į kurį įtrauktos ir onkologinės ligos, miokardo infarktas, smegenų insultas bei kitos ligos, galinčios ilgam paveikti Jūsų sveikatos būklę ir savijautą. Siekdami padėti ir suteikti pagalbą, kai jos labiausiai reikia, išplėtėme kritinių ligų sąrašą.

Suprantame, kad gyvybės draudimas – svarbus ir atsakingas žingsnis, todėl mūsų konsultantai yra pasirengę įvertinti kiekvieno individualius poreikius, paprastai ir suprantamai išaiškinti pasirinkimus, o sudarius sutartį – ir toliau konsultuoti bei pritaikyti draudimo sąlygas pagal Jūsų gyvenimo pokyčius. Su ERGO apsidrausti galite ir neišėję iš namų – susisiekę su savo asmeniniu ERGO konsultantu, ar užsiregistravę nuotolinei konsultacijai (tam užtenka turėti elektroninę bankininkystę su mobiliuoju parašu).

Mes padėsime Jums sukurti savo draudimo planą. Jauskitės ramiau dėl ateities – susisiekite su mumis dėl konsultacijos.

Susisiekite dėl konsultacijos 

EN