Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Visos naujienos

Namai ten, kur jūsų paspirtukas

900x250px

Paspirtukas per kelerius metus pelnytai užsitarnavo patogios transporto priemonės vardą. Jis kompaktiškas, draugiškas aplinkai ir ekonomiškas, o prireikus, jį nesunku perkelti per kliūtis ar pernešti iš vienos vietos į kitą. Kai paspirtukas toks svarbus kasdienybėje, su ERGO jauskitės ramiau dėl jo saugumo.

Dabar draudžiantis gyventojų turto draudimu ir kartu pasirinkus kilnojamojo turto draudimą, platesnį nei iki šiol paspirtukų draudimą gausite dovanų. Jūsų transporto priemonės saugumu rūpinsimės ir už namų ribų!

Pasiūlymas galioja:

  • fiziniams asmenims;
  • naujoms ar pratęsiamoms metinėms draudimo sutartims;
  • sutartį sudarant 2024 07 01 – 2024 09 30 (imtinai);
  • kai draudžiamas nuolat gyvenamas turtas, kuris nėra nuomojamas.

 Susipažinkite su gyventojų turto draudimo taisyklėmis čia.

Jūsų saugumas ir jo teikiama ramybė yra mūsų prioritetas. Todėl siūlome plačią gyventojų turto draudimo apsaugą, kuri padės pasirūpinti savo namais ir mylimais daiktais lengviau.

Daugiau apie akcijas galite sužinoti kreipdamiesi į savo ERGO atstovą, ar telefonu 1887.

Gauti pasiūlymą arba Draustis internetu

EN