Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Lengva, nes rūpi

ERGO baneriai 900x253

Svarbūs dalykai – nebūtinai turi būti sudėtingi. Mes žinome, kaip Jums svarbu apsaugoti savo šeimą, namus, sveikatą ar net ilgai lauktą kelionę, todėl siekiame, kad apsidrausti galėtumėte kuo paprasčiau, aiškiomis ir suprantamomis sąlygomis bei su pasitikėjimu. Juk su mumis kuriate savo ateities planus. 

ERGO misija – palengvinti draudimą nuo pirmojo iki paskutinio žingsnio: pradedant automatizuotais bei skaitmenizuotais procesais ir baigiant nuoširdžiu konsultantų rūpesčiu bei pagalba, nutikus nelaimingam įvykiui. Mūsų specialistai Lietuvoje turi jau daugiau kaip 30 metų patirtį. Padedame klientams ne tik pasirinkti tinkamiausius draudimo produktus, bet ir suteikiame kuo skubesnę pagalbą atsitikus nelaimingam įvykiui (vidutiniškai per savaitę sureguliuojame apie 1229 žalas). Ne be reikalo ERGO jau ketvirtus metus iš eilės pripažinti kaip geriausiai klientus aptarnaujantis draudikas Lietuvoje (daugiau skaitykite čia).

Mums rūpi būsimų kartų ateitis, todėl prisidedame prie Lietuvos miškų išsaugojimo, remiame Klaipėdos universiteto vykdomas mokslines konferencijas bei kultūros projektus (esame nuolatinis „Kino pavasario“ rėmėjas), padedame SOS vaikų kaimams Lietuvoje, o 2023 m. per Raudonąjį Kryžių aukojome ir SOS vaikų kaimams Ukrainoje, bei vykdome kitas socialines veiklas.

Mielai aptarsime Jūsų ateities planus – kviečiame kreiptis į savo ERGO atstovą, apsilankyti ERGO skyriuose visoje Lietuvoje, paskambinti telefonu 1887 ar susisiekti elektroniniu paštu info@ergo.lt

EN