Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Visos naujienos

KASKO su 0 Eur išskaita stiklų žalai

ERGO KASKO iliustracija baneriai 900x250

Baigiasi kasko draudimas?

Leiskite mums pasirūpinti Jūsų rūpesčiais.

Žinome, kiek nemalonumų gali sukelti įskilęs ar sudužęs automobilio langas – ne tik gaištamas laikas jį tvarkant ar keičiant, bet ir patiriamos papildomos išlaidos. Todėl turime Jums pasiūlymą – apsidraudusiems kasko draudimu ERGO, netaikysime išskaitos stiklams!

Draudžiantis ERGO kasko draudimu:

  • netaikome išskaitos stiklo remontui (neribojant įvykių skaičiaus);
  • netaikome išskaitos stiklams, juos keičiant (vienam įvykiui per sutarties laikotarpį).

 Akcija vyksta 2022 01 03 – 2022 03 31.

 Akcija galioja, kai:

  • draudėjas yra fizinis asmuo;
  • draudžiamas lengvasis automobilis;
  • sudaroma metinė kasko draudimo sutartis.

Draudimo taisykles ir daugiau informacijos apie ERGO kasko draudimo paslaugą rasite čia.

Daugiau apie ERGO kasko draudimo akciją galite sužinoti paskambinę telefonu 1887 arba susisiekę su savo ERGO konsultantu.

Gaukite pasiūlymą

EN