Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Visos naujienos

Drauskitės ERGO ir laimėkite Zyle Kamado Mini

ERGO Kamado 2022 900x250

Jau ne vienerius metus susiduriame su sudėtingomis sąlygomis. Esant iššūkiams rodome nepaprastą vienybę ir rūpestį. Tad kviečiame trumpam atsikvėpti ir pasimėgauti poilsiu, bendravimu su artimaisiais.

Kviečiame vasaros sezoną pasitikti su naujutėlaite kepsnine „Zyle Kamado Mini“ ir kartu su draugais bei šeima mėgautis tokiomis brangiomis akimirkomis kartu. Jums tereikia draustis ERGO ir automatiškai dalyvausite žaidime, kurio metu atsitiktiniu būdu išrinksime net 14 laimėtojų!

Kaip tai veikia?

Išmėginkite patys ir atraskite visus kepsninės „Zyle Kamado Mini“ privalumus. Kepkite, rūkykite, troškinkite mėsą, žuvį, daržoves tiesiog savo kieme. Paprasta transportuoti, lengva naudoti, smagu vakaroti su draugais vasaros vakarais.

Akcija galioja, kai:

  • draudėjas yra fizinis asmuo;
  • sudaroma nauja arba pratęsiama esama sutartis vieneriems metams.

Apsidrauskite neišėję iš namų – kreipkitės į savo ERGO atstovą arba tel. 1887.

Akcija galioja 2022 04 01 – 2022 06 30 imtinai, esamiems ir naujiems ERGO klientams.

Daugiau apie akcijos sąlygas rasite čia.

Gaukite pasiūlymą

Zyle Kamado mini kepsnines laimėjo:

Mindaugas Jacka, Telšiai

Andrius Jasevičius, Panevėžys

Daiva Lepaitė, Kaunas

Edgaras Turčak, Šiauliai

Dominykas Valutis, Kretinga

Eimantas Bakevičius, Kauno raj.

Marta Kiselevska, Vilnius

Vitalijus Petrulis, Panevėžio raj.

Stasys Džiaugys, Kaunas

Jekaterina Sumanova, Vilnius

Justas Šukevičius, Alytus

Sergej Radčenko, Ukmergė

Rita Leliungaitė, Mažeikiai

Rasa Klimienė, Molėtų raj. 

EN