Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Visos naujienos

2016.10.31

Lietuviai įvardijo draudiką, siūlantį geriausią kainos ir kokybės santykį

Tarptautinė organizacija ICERTIAS (International Certification Association), atlikusi gyventojų tyrimą mūsų šalyje, paskelbė, kad geriausiai yra vertinamas Europos bendrovės „ERGO Insurance“ Lietuvoje kainos ir kokybės santykis. Daugiausiai gyventojų ERGO prekės ženklą pirmiausiai minėjo paklausti apie rinkoje esančių transporto ir draudimo produktų kainų ir kokybės santykį. Bendrovei suteiktas „Best Buy Award“ apdovanojimas.

Pripažinimas suteikia „ERGO Insurance“ Lietuvoje teisę 2016 metais savo draudimo produktus žymėti „Best Buy Award“ medaliu už geriausią kainos ir kokybės santykį transporto ir turto draudimo kategorijose.

„Nepriklausomai tarptautinei organizacijai atliekant vartotojų pasitenkinimo ir suvokimo rinkos tyrimą, galimi atsakymų variantai vartotojams nebuvo pateikiami, todėl apklausos dalyviai turėjo rinktis iš tų draudimo prekės ženklų, kurie jiems yra geriausiai žinomi, o galutinį pasirinkimą, mano nuomone, nulėmė vartotojų asmeninė patirtis bei mūsų patikimumas“, – sako „ERGO Insurance“ Lietuvoje draudimo departamento direktorius Tomas Nenartavičius.

Vykdant „Best Buy Award“ vartotojų apklausą praėjusių metų spalį internetu apklausta 1200 Lietuvos gyventojų.

„Best Buy Award“ medalis plačiai pripažįstamas kaip ženklas, rodantis, kad tam tikras produktas ir paslauga atitinka griežtus kokybės standartus, o kartu yra pagrįstai ir sąžiningai įkainotas. „Best Buy Award“ apdovanojimus įvairiose kategorijose yra gavusios tokios kompanijos ir prekės ženklai kaip „Mercedes-Benz“, „Hewlett-Packard“, „Nike“, „Lidl“ ir daugelis kitų.

„Best Buy Award“ apdovanojimus teikianti ICERTIAS (International Certification Association) – tai privati, politiškai nepriklausoma organizacija, įsikūrusi Šveicarijos mieste Ciuriche. ICERTIAS (http://www.icertias.com) skatina novatoriškus rinkos tyrimų būdus tiek vietinių rinkų, tiek tarptautiniu lygiu. Organizacija daugiausia dėmesio skiria gaminių ir paslaugų kokybės ir vertės pripažinimui bei garsinimui pasauliniu mastu. ICERTIAS skatina bendroves užtikrinti, kad jų prekės ir paslaugos atitiktų aukščiausios kokybės standartus, siūlyti geresnį kainos ir kokybės santykį.

EN