Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Visos naujienos

2019.06.14

ERGO: audros padaryta žala gali siekti 50 tūkst. eurų

Po ketvirtadienį praūžusios audros su stipriu lietumi ir kruša draudimo bendrovė ERGO Lietuvoje jau skaičiuoja klientų nuostolius. Iš viso iki penktadienio ryto kreipėsi keliasdešimt klientų, o jų patirtiems nuostoliams kompensuoti rezervuota 50 tūkst. eurų. Tikėtina, kad tiek besikreipiančių klientų skaičius, tiek žalos dydis dar augs. Nuo gamtos stichijos labiausiai nukentėjo Švenčionių rajono, Šiaulių ir Vilniaus gyventojai.

Labiausiai nukentėjo gyvenamosios patalpos ir automobiliai

„Gyventojų, kurių turtas nukentėjo dėl audros, skaičius dar turėtų augti. Liūtis daugiausiai žalos pridarė automobiliams ir nekilnojamam turtui. Kruša, kurios ledukai siekė net 5 cm, ir vėjo nulaužtos šakos apgadino automobilius. Stiprus vėjas plėšė gyvenamųjų namų ir ūkinių pastatų stogų dangą, kruša daužė tą pačią dangą ir langus. Pastebime tendenciją, kad po praūžusių gamtos stichijų daugiau gyventojų nori įsigyti turto draudimą ar savo automobilį apdrausti kasko“, – sako Raimondas Bieliauskas, draudimo bendrovės ERGO Lietuvoje Transporto priemonių žalų administravimo skyriaus vadovas.

Priminimas vairuotojams – įvertinkite galimybes

R. Bieliauskas primena, kad visapusę apsaugą suteikiantis kasko, atlyginantis stipraus lietaus, krušos, nuošliaužų ir kitus netikėtus bei nuo vairuotojo nepriklausančius gamtinių stichijų sukeltus nuostolius, apsaugo ne visada. Bet kokia kaina savo tikslą pasiekti bandantys vairuotojai turės nusivilti, mat draudimo kompanijos pasilieka teisę neatlyginti žalos, padarytos dėl vairuotojo kaltės – automobiliu neapgalvotai bandant įveikti didžiulius vandens telkinius, neišvažiuojamas gatves ar nuostoliams atsiradus dėl netinkamai gabenamo krovinio.

Pasak R. Bieliausko, vertėtų nepamiršti, kad apsemtos važiuojamosios zonos – reiškinys, pavojingas ne tik piniginei, bet ir gyvybei. Tokiomis sąlygomis suvaldyti automobilį gali tapti taip pat sunku, kaip važiuojant apledėjusiu keliu, ypač didelis pavojus kyla pučiant stipriam šoniniam vėjui, dažnai užklumpančiam atviruose kelio ruožuose, ant tiltų. Tuomet ne tik suprastėja transporto priemonės kontrolė, bet ir atsiranda pavojus apvirsti.

Patarimai, kaip elgtis artėjant škvalui

Net ir ramiai besiilsintiems namuose vertėtų sekti orų prognozes: artėjant škvalui patariama iš namo kiemo ar atviro balkono surinkti ir į saugią vietą sunešti visus lengvus, vėjo pakeliamus daiktus, neužmirštant ir augintinių. Automobilių nerekomenduojama statyti po medžiais ir elektros linijų stulpais, jeigu įmanoma, reikėtų įvaryti juos į garažą.

ERGO Baltijos šalyse

ERGO yra viena pirmaujančių draudimo grupių Baltijos šalyse, siūlanti ne gyvybės, gyvybės bei sveikatos draudimą. Metinė įmokų suma ERGO Baltijos šalyse sudaro 242 mln. eurų. Per metus ERGO Baltijos šalyse klientams apmoka žalų už beveik 143 mln. eurų. Daugiau nei 650 tūkst. klientų Baltijos šalyse pasitiki ERGO grupės paslaugomis, patirtimi bei finansiniu stabilumu.

Baltijos šalyse veikiančios ERGO bendrovės yra tarptautinės ERGO grupės dalis. Tai viena didžiausių draudimo grupių Europoje. ERGO atstovaujama daugiau nei 30 šalių Europoje bei Azijoje.

Pagrindinis ERGO akcininkas yra viena didžiausių pasaulyje perdraudimo grupių „Munich Re“. Plačiau: www.ergo.lt

Daugiau informacijos teirautis: Jolanta Karpuškienė, draudimo bendrovės ERGO Lietuvoje komunikacijos projektų vadovė, tel. 8 616 09090, 8 5 268 3606.

EN

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau