Draudimas internetu
e_baneriai_mygtukai_nuolaida_su_dark_red_a.jpg e_baneriai_mygtukai_nuolaida_su_dark_red_keliones_35_MAZAS.gif e_baneriai_mygtukai_nuolaida_su_dark_red_t.jpg e_baneriai_mygtukai_nuolaida_su_dark_red_d.jpg e_baneriai_mygtukai_nuolaida_su_dark_red_n.jpg
Euro skaičiuoklė

Naujienos

ERGO sujungė ne gyvybės draudimo bendroves Baltijos šalyse
2013-01-15

ERGO pabaigė trijų ne gyvybės draudimo bendrovių Baltijos šalyse sujungimą į vieną Europos bendrovę „ERGO Insurance“. Taigi, šiandien Baltijos šalyse veikia jau dvi ERGO įsteigtos Europos bendrovės – ne gyvybės draudimo paslaugas teikianti „ERGO Insurance“ SE ir gyvybės draudimo paslaugas teikianti „ERGO Life Insurance“ SE.

„ERGO draudimo bendrovių Baltijos šalyse sujungimu nuosekliai įgyvendinama ERGO grupės strategija. Toks žingsnis suteikia galimybę kurti vertę tiek klientams, mūsų darbuotojams, tiek pačiai bendrovei. Pasiekus sinergiją klientams visose Baltijos šalyse užtikrinama adekvati aukšta paslaugų ir produktų kokybė, o darbuotojams atveriamos galimybės stiprinti savo kompetenciją ir keistis gerąja praktika tarpvalstybiniu lygmeniu. Susijungimo naudą patvirtina ir ERGO gyvybės draudimo versle, kuris Baltijos šalyse harmonizuotas prieš dvejus metus, nuosekliai augantis pelnas“, – sako ERGO draudimo grupės Baltijos šalyse valdybos pirmininkas dr. Kęstutis Bagdonavičius.  

Dr. K. Bagdonavičiaus teigimu, bendrovių sujungimu nuosekliai tęsiamas tarpvalstybinio verslo modelio, kaip vieno geografinio verslo vieneto, integravimas Baltijos šalyse, siekiant užtikrinti organinį įmonės augimą, stiprinti konkurencinį pranašumą rinkoje bei ilgalaikę bendrovės perspektyvą.

„ERGO Insurance“ SE, anksčiau veikusios ADB „ERGO Lietuva“ pavadinimu, klientams draudimo sutarčių sąlygos nesikeičia ir draudimo sutarčių perrašyti nereikės. „Ir toliau bus teikiamos ne gyvybės draudimo paslaugos, tik būsime didesnė ir sustiprėjusi bendrovė, galinti klientų ir partnerių naudai pasitelkti visų trijų Baltijos šalių patirtį“, – sako dr. K. Bagdonavičius.

Europos bendrovės – „ERGO Insurance“ SE – centrinė buveinė įregistruota Estijoje, o Latvijos ir Lietuvos ne gyvybės draudimo bendrovės tęsia veiklą kaip Europos bendrovės „ERGO Insurance“ SE Latvijos ir Lietuvos filialai. Nuo 2011 m. sujungus ERGO gyvybės draudimo bendroves Baltijos šalyse, Lietuvoje veikia „ERGO Life Insurance“ SE. Tai buvo pirmoji Europos bendrovė, kurios centrinė buveinė buvo įsteigta Lietuvoje.

ERGO draudimo grupė Baltijos šalyse

ERGO yra viena pirmaujančių draudimo grupių Baltijos šalyse ir vienintelė siūlanti visas draudimo rūšis: ne gyvybės, gyvybės, pensijų bei sveikatos draudimą. ERGO draudimo grupė veikia ir Baltarusijoje, teikdama paslaugas klientams ne gyvybės draudimo srityje. Daugiau nei 550 tūkst. klientų Baltijos šalyse pasitiki ERGO grupės paslaugomis, patirtimi bei finansiniu stabilumu.

Baltijos šalyse veikiančios ERGO bendrovės priklauso tarptautinei ERGO grupei – vienai didžiausių draudimo bendrovių Europoje. ERGO atstovaujama daugiau nei 30 šalių Europoje bei Azijoje.

Pagrindinis ERGO akcininkas yra viena didžiausių pasaulyje perdraudimo grupių „Munich Re“.

Išsamesnės informacijos teirautis: Lina Jakučionienė, Korporatyvinės komunikacijos direktorė Baltijos šalyse, tel. (8 5) 268 3076, mob. (8 652) 68614, lina.jakucioniene@ergo.lt

Atgal

Savitarna
Naujienų prenumerata
Įdomu
ERGO įmonės filmas