Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

Verskite naują šeimos gyvenimo puslapį

Visual6

Dažnai pagalvojate apie gyvybės draudimą?

Dabar puikus metas išsiaiškinti visus Jums rūpimus klausimus, nes apsilankiusiems konsultacijoje padovanosime 3 mėnesių žurnalo prenumeratą.

Galėsite pasirinkti iš šių žurnalų: „Mano namai“, „Moteris“, Cosmopolitan“, „Tavo vaikas“, „Panelė“ ir žurnalų vaikams „National Geographic Kids“, „Penki“, „Naminukas“ bei „Justė“.

Parašykite mums ir netrukus su Jumis susisieksime.

 

Akcijos taisyklės

1. Bendrosios nuostatos
1.1.      Akcijos esmė – užsiregistravus į ERGO gyvybės draudimo konsultaciją ir joje sudalyvavus dovana – 3 mėnesių žurnalo prenumerata iš siūlomo žurnalų asortimento.
1.2.      Akcijos organizatorius (toliau – Organizatorius) yra ERGO Life Insurance SE, įm. k. 110707135, adresas Geležinio Vilko g. 6A, LT-03507 Vilnius.
1.3.      Akcijos trukmė: 2017 m. gegužės 19 d. – birželio 30 d. Organizatorius pasilieka teisę Akciją nutraukti anksčiau, jeigu bus išnaudotas turimas dovanų kiekis, arba ją pratęsti.
1.4.      Dovanos teikiamos tik sudalyvavus konsultacijoje iki 2017 m. liepos 16 d. imtinai.
1.5.      Organizatoriaus darbuotojams ir jų artimiems giminaičiams bei tarpininkams ir jų artimiems giminaičiams Akcija netaikoma.
1.6.      Akcijoje gali dalyvauti visi pilnamečiai Lietuvos Respublikos piliečiai (toliau – Dalyviai).
1.7.      Registruodamiesi dalyvauti Akcijoje Dalyviai patvirtina, kad yra susipažinę su šiomis sąlygomis, joms neprieštarauja ir sutinka jų laikytis.
1.8.      Dovanų kiekis ribotas.
1.9.      Dovanos nekeičiamos į pinigus ar kitas vertybes.
1.10.    Akcijos organizatorius pasilieka teisę savo nuožiūra akciją sustabdyti arba keisti akcijos sąlygas.
1.11.    Akcijos galiojimo metu vienas asmuo Akcijoje dalyvauti ir gauti Dovaną gali tik vieną kartą. Dovanos neteikiamos į konsultaciją atvykusiems kitiems asmenims.
1.12.    Registruodamasis dalyvauti Akcijoje asmuo sutinka, kad jo pateikti duomenys bus Organizatoriaus tvarkomi tiesioginės rinkodaros bei Akcijos organizavimo ir vykdymo tikslais.

2. Dovana
2.1.      Akcijos dovana – kuponas su prenumeratos kodu, suteikiančiu 3 mėnesių prenumeratą vienam pasirinktam žurnalui iš siūlomo asortimento: „Mano namai“, „Moteris“, Cosmopolitan“, „Tavo vaikas“, „Panelė“, „National Geographic Kids“, „Penki“, „Naminukas“ ir „Justė“. Prenumeratos kodu pasinaudoti galima suvedus jį internete adresu zurnalai.delfi.lt/dovana.
2.2.      Prenumeratos kodas galioja iki datos, nurodytos ant kupono.
2.3.      Organizatorius neatsako už UAB „Delfi“, UAB „Presa“ ir kitų leidėjų teikiamas paslaugas ir leidinių turinį.
2.4.      Dovanos steigėjas yra Organizatorius.
2.5.      Organizatorius Akcijos galiojimo metu pasilieka teisę pakeisti dovaną į analogišką ne mažesnės vertės dovaną arba prireikus keisti siūlomų žurnalų asortimentą.

3. Kaip dalyvauti Akcijoje ir gauti Dovaną?
3.1.      Dalyviai turi užsiregistruoti gyvybės draudimo konsultacijai Akcijos anketoje internete (www.ergo.lt), nurodydami savo vardą, pavardę, gyvenamąjį miestą ir kontaktinį telefono numerį.
3.2.      Su užsiregistravusiais Dalyviais bus susiekta telefonu sutarti susitikimo laiką ir vietą konsultacijai.
3.3.      Dovana įteikiama tik atvykusiems į susitikimą iki 2017 m. birželio 30 d. imtinai ir skyrusiems pakankamai laiko konsultacijai, siekiant išsiaiškinti Dalyvio draudimo poreikius (užpildant Kliento poreikių anketą) ir pagal juos pateikti geriausiai tuos poreikius atitinkantį pasiūlymą.
3.4.      Dovana po susitikimo išsiunčiama Dalyvio konsultantui nurodytu el. pašto adresu.
3.5.      Norint gauti Dovaną, nebūtina įsigyti jokio draudimo produkto.

EN