Laukas privalomas Neteisingas el. pašto formatas Per mažas simbolių kiekis Per didelis simbolių kiekis Prašome įvesti vardą Prašome įvesti pavardę Prašome nurodyti telefono numerį Įveskite teisingą telefono numerį Prašome įvesti el. pašto adresą Įveskite teisingą el. pašto adresą Prašome pažymėti, kad susipažinote su sąlygomis Tik skaičiai Prašome įrašyti teisingą asmens kodą Prašome patikslinti įvykio vietą Prašome įvesti informaciją apie įvykį, ligą, traumas, aplinkybių aprašymą, simptomus, taikytą gydymą Patirtų nuostolių suma turi būti išreikšta tik skaitmenimis Suvestas nepakankamas simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Suvestas per didelis simbolių skaičius, turi būti 16 skaitmenų Bagažo pristatymo vieta turi būti išreikšta tik raidėmis 1 mėn. 3 mėn. 6 mėn. Šiemet 1 m. 3 m. 5 m. 10 m. Visas

ERGO žingsnių iššūkis

LP header

ERGO Lietuva švenčia 30 metų gimtadienį ir prie šventės kviečia jungtis visus – žingsniuojant auginti miškus! Dalyvaukite iššūkyje „Tūkstantis priežasčių eiti su ERGO“, o mes už nueitus žingsnius pasodinsime net 1000 ąžuoliukų giraitę!

Kaip dalyvauti?

Parsisiųskite nemokamą programėlę #walk15. Tai itin populiari lietuviška žingsniavimo programėlė, kurios autorė – sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė.
walk15 logotipas 180x0 c default

Programėlę galite parsisiųsti į „iOS“ ir „Android“ mobiliuosius įrenginius, taip pat ir į „Huawei“ įrenginius:

App Store
Google Play
AppGallery DownlaodBadge ENG2

Registruokitės patys ir kvieskite jungtis artimuosius bei draugus, nes vaikščiodami ne tik gerinate savo sveikatą, bet ir tausojate gamtą.

Išsamią registracijos į ERGO iššūkį instrukciją parsisiųskite paspaudę čia

Iššūkis vyks nuo kovo iki rugsėjo – kuomet žingsniai virs medžiais. 
EN

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. "cookies"), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau